Кога имате секс, каде сакате да ви свршуваат?

Дискусија во 'Секс' започната од marija89, 11 март 2010.

 1. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.251

  Aни, изненадуваш :)
   
 2. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.096
  Допаѓања:
  4.384
  Пол:
  Женски
  Ани , Ани....затоа те нема тебе на форум :D ;) Освојуваш нови територии :) :clap:
   
  На sesilija му/ѝ се допаѓа ова.
 3. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.251
  Иренче, го “расипавме“ девојчето ;) :D :D
   
 4. blond

  blond Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  2.251
  Допаѓања:
  4.675
  А бе остајте ја Ани на мира. Си нашла ново задоволство. Ани, продолжи да освојуваш нови територии (т.е да ти освојуваат нови територии :) )
  Ја во последно време заборавив што е тоа секс, а со тоа и чинот свршување... Кога ќе ми ги освежат сеќавањата, ќе се "испразнам" овде.
   
 5. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.096
  Допаѓања:
  4.384
  Пол:
  Женски
  Хаха Блонд , ти не дигај рака, знаеме како доаѓа штркот :D
  А мора малку да ја закачнеме Ани, толку време се убедувавме да почне да експериментира.
  Одам сега јас во друга тема сите да ве испоздравам .
   
 6. koritsaki

  koritsaki Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  12.962
  Допаѓања:
  68.006
  Пол:
  Женски

  леле да исто и мене некако ми е лепливо (по природа сум многу гадежлива :lol: ). па кога забременив првите 3 месеца немавме секс па за тоа време имавме само анален. од толку што беше возбуден касно го извади и сврши на грбот , косата и ѕидот :lol: :lol: :lol: :lol:
  Потоа неможев да се измијам од позади па морав да го викам на помош :lol: инаку ми има свршувано на гради , стомак , стапала , на лице и усте се уште не сум му дозволила иако има желба 8)
   
  На Sunnny му/ѝ се допаѓа ова.
 7. missperfect

  missperfect Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 декември 2010
  Пораки:
  111
  Допаѓања:
  56
  Не ми е јасен баш аналниот секс , бидејќи страдам од хемороиди , внатрешни и надворешни . Не можам да си замислам анален секс , мислам дека многу боли ;( односно мене би ме болело а би сакала да пробам :$ ,мозеби еден ден ... А за свршување најубаво ми е внатре а најсекси во уста ;)
   
 8. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.096
  Допаѓања:
  4.384
  Пол:
  Женски
  koritsaki остај грбот и косата, туку ѕидот како го исчисти ? :)
  Инаку навистина е гадно на коса , не се мие :doh:
   
 9. Alanna

  Alanna Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.089
  Допаѓања:
  450
  Што подалеку од мене :lol:
   
 10. koritsaki

  koritsaki Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  12.962
  Допаѓања:
  68.006
  Пол:
  Женски
  за ѕидот лесно едно мокро крпче таму кај што видов дека прсна на друга страна не забележав дека и тоа и тоа бело :$ :lol: а за косата , кај се лепи и прсна малку , но ипак секако пак се миев :D
   
 11. Sanji4ka21

  Sanji4ka21 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 септември 2010
  Пораки:
  428
  Допаѓања:
  86
  Било каде само да е подалеку од мене.Несакам да свршува на мене некако ми е одвратно :puke:
   
 12. Queen.S

  Queen.S Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  607
  Допаѓања:
  374
  Зависи во која поза сме...ама пошто најчесто е доги тогаш на грб,на г*с (кај стигне многу прска ) :rofl:
   
 13. sea-star

  sea-star Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 октомври 2010
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  4
  јас сакам на градите и таму најчесто свршува 8) сакам да го гледам чинот :geek:
   
  На Chupe му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.866
  На ѕид кај него дома. Неодамна направи една дамка од црвено вино, сега си се мачи да ја корегира.
  Ке го пратам во Влада да му направат кампања, "Заштеди за молерај".
   
  На cvekje13, Teya, Lovely и 3 други им се допаѓа ова.
 15. ljubicicaa

  ljubicicaa Популарен член

  Се зачлени на:
  14 декември 2010
  Пораки:
  1.540
  Допаѓања:
  544
  дали има некои последици ако ти сврши внатре во газето? :rofl:
   
 16. Incroyable

  Incroyable Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2011
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  30
  ^ Нема никакви последици. :)
  Инаку тој преферира да ми сврши во уста, да, голтам. И уживам во тоа.
  Сепак јас сакам да ми свршува на градите, а додека е со кондом во мене :)
   
 17. Princess88

  Princess88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2011
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  9
  Mnogu sakav da svrsi vo mene.. ednostavno toa me pali iiii... dva dena pred da mi dojdi svrsi vo mene (bez kondom) :worried:
  Premnogu sum zagrizena da ne napravivme nesto... posle vednas stanav otidov se izmiv, VE MOLAM kazete mi kolkavi se sansite da zabremenam (znaci dva dena pred menstruacija)
  I dali ima vlijanie pozata za pravenje dete? toj bese zad mene :worried:
  Ve molam za pomos!!!

  p.s Custvoto da svrsi vo tebe e FENOMENALNO! Sakam pak :$
   
 18. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.909
  Епа шансите се доволни за да имаш бебче . Колку големи не знам , друга нека ти каже . Читав дека секој ден можеш да затрудниш , нема плоден неполоден . За феноменално не знам и не сакам да знам :^)
   
 19. Princess88

  Princess88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2011
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  9
  Mnogu sum zagrizena :worried: :worried: :worried:

  Ako mozi nekoja... shto probuva da ima bebence da me posovetuva :(
   
 20. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.675
  Допаѓања:
  45.978
  Пол:
  Женски
  Нема веќе што никој да те советува. Ти си го завршила своето, сега останува само да ги видиш резултатите. И според напишаново денес требало да добиеш, така?