1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кога и која беше вашата прва работа !?

Дискусија во 'Канта' започната од JustBeYou, 13 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. JustBeYou

  JustBeYou Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2012
  Пораки:
  265
  Допаѓања:
  488
  Пол:
  Женски
  Здравоо девојкии :)
  Имам 15години и летово сакам да работа. Не затоа што во мојот дом владее лоша финанскиска состојба, туку сакам да почнам едноставно :) Што мислите за тоа !?
  КОга вие се вбаботивте !? Колку години имавте? Што работевте? И зошто !? :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.106
  Допаѓања:
  56.324
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.