|-) Кога одите на спиенје :fubar:

Дискусија во 'Канта' започната од SEKSI.BARBI, 28 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. SEKSI.BARBI

  SEKSI.BARBI Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 ноември 2011
  Пораки:
  152
  Допаѓања:
  41
  |-) Кога одите на спиенје :fubar: баш ме интересира зошто кога најмногу му треба на човек одговор на некое прашанје нема никој :doh:
   
 2. SEKSI.BARBI

  SEKSI.BARBI Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 ноември 2011
  Пораки:
  152
  Допаѓања:
  41
  :rofl:iИнаку јас спијам преку ден а навечер :*: :music: :o:
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.475
  Допаѓања:
  50.727
  Пол:
  Женски
  Темата не поттикнува дискусија.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.