1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кога планирате да се бакнете првпат?

Дискусија во 'Канта' започната од some-girl, 30 октомври 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. some-girl

  some-girl Нов член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Ејјј здраво девојки :D сакам да ве прашам кога планирате да се бакнете првпат (за оние сто не се имаат, а во нив спаган и јас), а другите на колку год. се бакнале (знам дека веке има ваква тема ама сакав да знам за тие што не се имаат кога планираат хаха :D ) :rofl:
   
 2. the.one

  the.one Популарен член

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  564
  Допаѓања:
  797
  Стварно требало на календар да си ја означам датата кога "планирав" да се случи првиот бакнеж? Значи јас се погрешно сум направила. :(

  Сериозно, не се планира тоа, кога ќе биде, ќе биде. ;)
   
 3. lalitas

  lalitas Активен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2013
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  11
  па јас имам 15 ипол и уште се немам, не се замарам многу, ама во некои ситуации изгледа глупо, од срам дека не знам не сум ни прифатила некој а и не ми се свиѓале, иначе ја не планирам, кога треба да се случи ќе се случи, порано бев преукупирана со ова ама сфаќам дека има време за се и секако еден ден мора да се случи :D :D
   
  На jjoovvaannaa му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.