Кога повторно би се зачленила на форумов..

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Linn1, 19 декември 2011.

 1. Linn1

  Linn1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2011
  Пораки:
  1.221
  Допаѓања:
  1.932
  Мислам дека е јасно за што станува збор. :) Кои работи би ги промениле ако би имале можност повторно, од почеток да се зачлените на Фемина. Ако е дупла или глупава.. ма, се знае! :lol:

  ...би си го променила корисничкото име и би си го сокрила идентитетот малку повеќе. :)
   
 2. Shelea

  Shelea Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  3.762
  Допаѓања:
  35.473
  Би си останала со истото име, тоа сигурно.

  Не би менувала ништо. Баш си мислев, што ако, ова или она напишев... Но не, баш напротив. Сите мисли овде ми значат одредено време, на будалаштија, среќа, гнев, љубов, промена.

  Фала и на Фемина што херојски не’ издржува.
   
  На angelche16, Name, Saraa и 3 други им се допаѓа ова.
 3. Miss666

  Miss666 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  1.060
  Допаѓања:
  2.396
  Пол:
  Женски
  Корисничкото име сигурно ќе си го сменам... Можеби и малку повеќе би припазила на тоа што пишувам односно би се потрудила да скријам некои информации за мене... Ама тоа е што е... :)
   
 4. CIA

  CIA Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2011
  Пораки:
  1.525
  Допаѓања:
  3.024
  Корисничкото име би ми било подруго...
   
 5. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.729
  Допаѓања:
  5.142
  Би ги избришала само точкиве од корисничково име, не знам кај ми бил паметот во моментот на пишувањето, друго ништо :)
   
 6. Sanniii

  Sanniii Популарен член

  Се зачлени на:
  18 август 2011
  Пораки:
  1.169
  Допаѓања:
  1.820
  Пол:
  Женски
  Би си го сменила корисничкото име. :talk:
   
  На FeminkaDoKraj му/ѝ се допаѓа ова.
 7. DeepBlue

  DeepBlue Популарен член

  Се зачлени на:
  21 мај 2011
  Пораки:
  758
  Допаѓања:
  1.092
  а нели јас ти реков дали км ти се иницијали а другово е кхм .i. :D а ким ким шо си ти :lol:
  кога пак би се регистрирал би бил можеби со ник Van Gogh и тоа друго не би менувал ништо можеби би бил активен повеќе само
   
 8. LittleDevil

  LittleDevil Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  1.672
  Допаѓања:
  1.879
  Корисничкото име си ми е убаво, е сега можеби некои мислења за кои сега си мислам кај ми бил паметот, ама во глобала ништо не би сменила :)
   
 9. Look

  Look Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јуни 2011
  Пораки:
  1.034
  Допаѓања:
  884
  Немаше да пишувам некои мислења за кои сега се чудам како сум можела да ги напишам.Поточно за едно мислење. :|
  Би давала помалку информации за себе.

  Корисничкото име дефинитивно би ми било истото.Многу си го сакам.
   
 10. LaBella

  LaBella Популарен член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2010
  Пораки:
  1.022
  Допаѓања:
  1.080
  Пол:
  Женски
  Би си го сменила корисничкото име... ионака го ставив без врска, на форумов станав активна после година дена откако се регистрирав
   
 11. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.729
  Допаѓања:
  5.142
  Хахаха, ааа не, јас ништо не потврдив никогаш, кој како ќе го сфати имево зависи од тоа колку перверзен ум има оној што го чита :rofl:
   
  На Cynthia му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  7.709
  Допаѓања:
  103.842
  Пак би била Лилит,со тоа што помалку би се понудила како човек.
   
  На senza.parole, crazylady, Neytiri и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 13. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.259
  Допаѓања:
  7.805
  Пол:
  Женски
  О.о ама баш ништо не би сменила
   
 14. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.173
  Пол:
  Женски
  Би била истата, таква каква што сум, не поинаку :) оти и неможам да бидам, точно знам што пишувам, како и зошто, е освен сериозноста би сменила :wasntme: :D ах што направив со таа сериозност :D не сум толку многу :geek: :!:
   
  На mackica1 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. AnaKarenina

  AnaKarenina Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  5.261
  Допаѓања:
  54.974
  Пол:
  Женски
  Веројатно би се зачленила во првиот момент кога би влегла на форумов.
  Немаше да чекам толку долго време :)
   
  На senza.parole и Cynthia им се допаѓа ова.
 16. Ann.94

  Ann.94 Популарен член

  Се зачлени на:
  13 мај 2011
  Пораки:
  728
  Допаѓања:
  1.822
  Дефинитивно би ставила друго корисничко име.
  Не сакам да ми стои дата на раѓање и пола од името :|
  Друго ништо :)
   
 17. rossonerka

  rossonerka Популарен член

  Се зачлени на:
  13 април 2010
  Пораки:
  4.159
  Допаѓања:
  15.272
  Би се зачленила под истото име, тоа сум си ја росоњерка, јес да ме знаат доста под тој надимак ама па и нема што да кријам, тоа сум јас, каква сум приватно таква сум и тука.

  И да дефинитивно не би ја отворила темата модни критики, зашто многу расправии, караници, непотребни дискусии, лажги и банови летаат од таа тема. Не е таа за нас наш менталитет и за нашата мала Македонија, се откриваат брзо идентитетите и се лепат етикети непотребни од неа ;)
  Или ако постоеше не би постирала во неа :)
   
  На FBI му/ѝ се допаѓа ова.
 18. glow

  glow Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2009
  Пораки:
  3.023
  Допаѓања:
  1.255
  ..не би сменила ништо! Си го сакам корисничкото име. :$ Во врска со мислењата..така сум се чувствувала во моментот кога сум ги пишувала и нема смисла сега да сакам да ги менувам.. Едноставно, ме потсеќаат на одредени моменти од порано.. :)
   
 19. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  5.574
  Допаѓања:
  17.923
  Пол:
  Женски
  Дефинтивно би го променила само корисничкото име, ништо друго :)
   
 20. ljubam

  ljubam Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2011
  Пораки:
  2.412
  Допаѓања:
  18.401
  Пол:
  Женски
  Не би го менувала, ме означи овде многу.. си се пронаоѓам комплетно во зборот..