1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кога повторно би се зачленила на форумов..

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Linn1, 19 декември 2011.

  1. kate21

    kate21 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 декември 2009
    Пораки:
    4.220
    Допаѓања:
    3.852
    Пол:
    Женски
    Помалце би пишувала за себе... А името, уф, немаше ништо во умов мој тогаш :tmi: Ич не го сакам, ама една сум, ако :D
     
  2. Lepaaa

    Lepaaa Популарен член

    Се зачлени на:
    5 февруари 2011
    Пораки:
    2.069
    Допаѓања:
    8.096
    Пол:
    Женски
    Корисничкото име би си го сменила!
    Глупавко ми е... :lol:
     
  3. anneyy

    anneyy Популарен член

    Се зачлени на:
    24 јули 2010
    Пораки:
    1.280
    Допаѓања:
    1.421
    Корисничкото име дефинитивно би го сменила бидејќи кога се зачеленував го кршев рекордот од зачленување за 10 секунди и незнаев што друго да напишам. :worried:hock:
     
  4. BlackSwan5

    BlackSwan5 Популарен член

    Се зачлени на:
    6 јуни 2011
    Пораки:
    2.765
    Допаѓања:
    3.558
    Кога си ги читам првите мислења ми се многу смешни :) ,па не би ги пишувала кога повторно би се зачленила на форумот.
     
  5. Whatsername

    Whatsername Популарен член

    Се зачлени на:
    7 октомври 2010
    Пораки:
    305
    Допаѓања:
    344
    Би го сменила корисничкото име (како и повеќето) и не би напишала одредени мислења. Не знам каде ми бил паметот... :^)
     
  6. Juicy

    Juicy Популарен член

    Се зачлени на:
    16 декември 2010
    Пораки:
    1.812
    Допаѓања:
    11.127
    Пол:
    Женски
    Ништо не би менувала, се исто ќе си биде :)
     
  7. Strumfeta93

    Strumfeta93 Популарен член

    Се зачлени на:
    24 октомври 2010
    Пораки:
    2.191
    Допаѓања:
    3.856
    Корисничкото име ми е океј, си го сакам :) .
    Веројатно никому не би кажала за форумот, најмалку па да си го откријам корисничкото име |( .
    Од старт ми беа фатални грешки.
    Не би споделувала лични фотографии.
     
  8. RainBow

    RainBow Глобален модератор Член на тимот

    Се зачлени на:
    3 декември 2009
    Пораки:
    21.805
    Допаѓања:
    65.525
    Пол:
    Женски
    Ништо не би променила. Си го сакам и именцето, си ја сакам боичката... :)
    Можеби малку помалку би се нервирала за некои работи тука. Како што ми посочува стално една колешка, не треба и за виртуелниов свет толку да се нервирам. :)
     
    На alexa_dimoska и Gordana10 им се допаѓа ова.
  9. crazyinlove19

    crazyinlove19 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 март 2011
    Пораки:
    3.753
    Допаѓања:
    3.729
    Би го сменила корисничкото име, ич не си го сакам и незнам кај ми бил паметот тогаш... Не сум можела да изберам поглупаво.
     
  10. WhiteAngel

    WhiteAngel Популарен член

    Се зачлени на:
    31 јануари 2011
    Пораки:
    2.107
    Допаѓања:
    1.640
    Би ставила друго корисничко име.
    Некои мислења никогаш не би ги напишала.
    Не би зела толку на срце некои работи тука речени...
     
  11. Hiii

    Hiii Популарен член

    Се зачлени на:
    5 април 2011
    Пораки:
    1.427
    Допаѓања:
    1.563
    Кога се зачленив буквално на ништо не внимавав се некако на шала си сватив.А сега ептен се поврзав со форумов па би променила некои работи.Сигурно не би пишувала некои безвезни коментари колку само да имам повеке мислења за да добијам бело,сино цветче :D Па и си вртам и гледам сум поставувала слики во темата за нокти и тоа една слика прати кометар,друга слика одоздола повторно од мене :lol:
    И користичкото име многу ми сметаше но сега баш ми е убаво ХААЈ :rofl:
     
    На zhap4e му/ѝ се допаѓа ова.
  12. ana-banana

    ana-banana Популарен член

    Се зачлени на:
    27 јануари 2011
    Пораки:
    1.277
    Допаѓања:
    751
    Пол:
    Женски
    Кога повторно би се зачленила на форумов би си го сменила корисничкото име. Тогаш искрено како некоја будала се чудев и незнаев што да ставам. А сега името кое го имам го мразам, ме нервира, ама тоа е тоа. :)
     
  13. Bright

    Bright Популарен член

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    2.547
    Допаѓања:
    5.516
    Ништо не би сменала.
    Името си го сакам, ме одбележува.
    Не верувам дека сум го открила идентитетот - бидејќи нели не ни сакам (освен што си се знам со Хипица години, се запознав со Хоупфул и виртуелно со Љубам :))
     
  14. sadangel

    sadangel Популарен член

    Се зачлени на:
    7 март 2010
    Пораки:
    983
    Допаѓања:
    781
    Ќе се зачленам со друго корисничко име :) . Ова ептен делува депресивно :angel:
     
  15. Fearless

    Fearless Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 септември 2010
    Пораки:
    944
    Допаѓања:
    1.344
    Па не знам,
    можеби би припазила на кој открвам идентитет,
    друго ништо :)
     
    На wolf4e му/ѝ се допаѓа ова.
  16. Cacy

    Cacy Популарен член

    Се зачлени на:
    26 јули 2010
    Пораки:
    2.244
    Допаѓања:
    1.546
    Не би менувала ништо,бидејки кога би сменила нешто нема да сум повеќе јас :D
    Ми се допаѓа корисничкото име...само би сакала да ги сменам првите мислења на форумот(на кој памет сум била кога сум пишувала мислења,болдирала и толку големи букви :lol: :$ )
    Инаку не би менувала ништо...се што сум пишувала сум мислела и сеуште стојам зад тоа.
     
  17. sesilija

    sesilija Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2010
    Пораки:
    4.177
    Допаѓања:
    13.276
    Не би верувала толку во тоа што го читам, би знаела дека и зад оние постови кои што “погодуваат најмногу“ и навидум делуваат искрено, се крие многу украсување, лицкање и лажна слика.

    Кога повторно би се зачленила не би се отварала толку пред некои ликови, не би пишувала толку за сексот и повеќе би размислила со кого споделувам лични информации.
     
    На Cacy, zhap4e, Trendafilka и 4 други им се допаѓа ова.
  18. vendiii

    vendiii Популарен член

    Се зачлени на:
    13 февруари 2011
    Пораки:
    1.368
    Допаѓања:
    2.464
    Влегов многу свесно тука ова де се зачленив .

    Само на тројца од тука им го имам откриено идентитетот . И не зажалив бар не засега , и мислам дека ги погодив . Не откривам многу лични работи свесна сум дека никој не ми гарантира дека се ќе остане неоткриено . Така што се откажав со задоволство од постирање мои фотографии , споделување на лични информаиции , и откривање на интимата се во граници на нормалното .
    Дека сум член никој не знае а нема ни да знае ќе се трудам да остане моја тајна . Мене ме привлекува и ми го прави посебен макар бил и само форум баш тоа мистичното што тука сум Венди , што сум ги открила најболните точки , стравови , подеми и падови . Тоа денес е лускус , и голема привилегија . А јас не гледам ни една добра причина поради која би се одрекла . Можеби ќе ги проширам контактите но нема да биде ништо многубројно . Идентиотет се трудам да го чувам како змијата нозете. Многу малку се знае за мене колку што успеав да забележам . А да бидам искрена тоа ми се допаѓа .

    Можеби само би сакала да ги нема ии на крај и да биде В не в :D
     
  19. najubava2010

    najubava2010 Популарен член

    Се зачлени на:
    19 април 2010
    Пораки:
    1.619
    Допаѓања:
    4.653
    Прва ствар е што многу наивно, пристапив на форумов, и воопшто не ни планирав да пишувам, затоа ваков грд ник имам (единственото добро е што е сум само јас „најубава“ меџутим уопште не ми се свиѓа).

    Што значи од старт би смислила некој друг ник тоа прво, друго би била малку повоздржана што се тиче приватен живот, иако и сега немам којзнае што и којзнае колку напишано, меѓутоа и на тоа, и на еден куп други мислења би им направила корекција.
    Личен идентитет немам откриено на многу луѓе, малкумина се, досега со нив се е во најдобар ред (поздрав друштво :hai: ), и заедно си се криеме.
    И да бидам искрена на некој начин многу сум скептична што се тиче, откривање идентитет, секојдневно пласирање лични фотографии, сепак личен избор е, и сите различно гледаме на тоа.
    Склопив блиски пријателства, со кои пиењето кафе претставува задоволство и драго ми е за тоа, тој мал круг на познанства можеби и го проширила за уште неколку членови, но се додека е едоцифрен број е ОК, за двоцифрен би се подразмислила.
    Значи откривањето на идентитет повторно би го правела по принцип „два пати мери-еднаш сечи“, повторно би ве „упознала“ со Петко но со доза на воздржаност, сега цел форум знае кој е Петко, каков е, каква ни е врската, колку се сакаме и сл.

    Но кога подобро ќе размислам уствари таква сум ти јас, и ова овде сум јас,истата онаа што сум и во реалниот живот, во секоја манџа запршка, на секоја реченица точка. Па согласно тоа единствената подрастична промена би ја направила на никот, и на мислења од одредени теми, особено на првите мислења.

    П.С. Фали уште една точка во насловот :!: :D .
     
    На FBI, LilBaby, zhap4e и 3 други им се допаѓа ова.
  20. MarchelineAmaru

    MarchelineAmaru Популарен член

    Се зачлени на:
    7 јули 2010
    Пораки:
    2.255
    Допаѓања:
    1.343
    Би била помалку отворена ,се каам за некои мислења што ги имам напишано под наплив на бес или разочарание.
    Помалку приватност ,повеќе ставови ...
    Корисничкото име не го менувам за ништо ,најубаво ми е :inlove: