Кога првпат седнавте пред компјутер?

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Unfaithful18, 25 август 2012.

 1. ivani30

  ivani30 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 декември 2014
  Пораки:
  268
  Допаѓања:
  271
  Пол:
  Женски
  90/91година.....комодоре 64 радост