Кога првпат си фатифте дечко?

Дискусија во 'Канта' започната од sweetgirz, 1 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sweetgirz

  sweetgirz Активен член

  Се зачлени на:
  11 ноември 2011
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  5
  :P :P :D на колку години мислите дека е ..?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.