1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кога сте посреќни...?

Дискусија во 'Канта' започната од Snow-Queen, 26 април 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.008
  Пол:
  Женски
  Кога сте посреќни, кога се соблакате пред секс или кога се облакате по секс? :D Доколку не сакате да пишете, тогаш можете само да гласате.
  Се надевам набрзо ќе биде вметната анкетата од страна ан модераторот, па ќе може и да се гласа.
   
 2. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.855
  Допаѓања:
  25.585
  Пол:
  Женски
  Кога се соблакам пред секс. :D
   
 3. mili4ka123

  mili4ka123 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2012
  Пораки:
  1.101
  Допаѓања:
  2.333
  Пол:
  Женски
  И јас исто, кога се соблакам пред секс. :wasntme:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.