1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кога јас би имала власт.....?

Дискусија во 'Канта' започната од Vampi, 9 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Vampi

  Vampi Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  2
  Сте размислувале што би правеле кога би имале власт ?

  Би можела да пишувам ептен долго, само пократко ќе кажам дека дефинитивно ке го подобрам животов на секој можен начин :)
   
 2. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.316
  Допаѓања:
  17.234
  Пол:
  Женски
  Зошто прво не разгледаш по темите да не има веќе ваква
  http://forum.femina.mk/politika-i-nastani/koga-bi-bile-na-vlast-sto-bi-promenile-t6671/
  И кога би била на власт вака ли ќе избрзуваш? Тешко на тие врз кои ќе имаш власт :lol:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.