1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кого би сексале од естрадата?

Дискусија во 'Секс' започната од babygirl, 10 декември 2009.

 1. babygirl

  babygirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  131
  Допаѓања:
  65
  ај да ве видам сега мили мои кој на кого се пали или го посакува или во крајна линија имало нешто повеке со некого,некоја ;)
   
 2. Blue

  Blue Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2009
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  16
  Hahah...Nasata estrada e polna so netalentirani iskompleksirani idioti,so mn los stil i nacin na zivot,da ne zboruvame za smesniot izgled koj koga ke go zabelezam slucajno menajki kanali ne znam dali da se smeam iliu da placam sto ziveam vo zemja vo koja lugjeto ne ja znaat razlikata megju gjubre i umetniost, i nemam zabelezano deka nekoj od niv ima nekoja si troska sarm....skraja e da bi se seksala so nekoi od niv... bash me interisaraat ostanatite odgovori...na koj bednik se palat zenskive... :lol:
   
  На Аргентина * му/ѝ се допаѓа ова.
 3. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.450
  Пол:
  Женски
  Мене многу ми привлечен Никола Роквич , ептен сакам да го гледам, на тв фино изгледа а го немам видено во живо, а ако ми се допадне и во живо кој знае..... :D :D :D
   
  На Samara Morgan му/ѝ се допаѓа ова.
 4. babygirl

  babygirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  131
  Допаѓања:
  65


  draga blue :) me nasmea bas so ovoa , mila se soglasuvam i jas so tebe no tuka ne sakav da zboruvame za ponasanja i nacini na zivot , furanja filmovi i sl tuku cisto onaka za fantazii , mozbi i realnosti od zivotot ....i da ne se lazeme od site mora da postoi nekoj koj ti e barem malce simpaticen ne po karakter tuku po izgled :) pozdravce
   
 5. babygirl

  babygirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  131
  Допаѓања:
  65
  a od MKD :) p.s.se sogle\asuvam za Nikola i jas ..pozzz
   
  На Samara Morgan му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Blue

  Blue Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2009
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  16

  Kako moze da mi bide sekis tip koj se oblaka vo svetkavo odela i ima smackan nos?Ili tip koj misli deka e neso kao noviot Justin Timberlake so svoite tancuvacki potezi ili e Pavaroti so svojot rastiman glas....Za da sakas da se seksas so nekoj prvo treba da ti bide privlecen, negledam nikakov seksapil vo pravenje totalna budala od sebe...
   
 7. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.635
  Допаѓања:
  149.216
  Зоран Василевски,оп стоп,мој си е,прва си кажав!
   
  На biGirl и PetiteCherry им се допаѓа ова.
 8. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.450
  Пол:
  Женски
  Lilit кој беше Зоран Василевски , тој новинарот ?
   
 9. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.635
  Допаѓања:
  149.216
  Тој убавиот,мажествениот. :lol:
   
  На Sunchild, Ecii, Lady-PinkHeart и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 10. oldschool

  oldschool Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Па сите згодни ***** ** ** **** од естрада кога би можел (за жал) али Ксенија Пајчин е прва !!!
   
 11. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.450
  Пол:
  Женски
  Затоа мене нешто чуден ми падна твојов избор па си велам јас да не сум згрешила, да не има уште некој со тоа име :D
  у право си многу е мажествен прав алфа-мажјак :D :D :D
   
 12. confused

  confused Популарен член

  Се зачлени на:
  5 декември 2009
  Пораки:
  175
  Допаѓања:
  326
  ee ic ne mi tekvit koj e toj Zoran ama znam deka i toa kako bi mu dala privilegija na Boris Novkovic da bide so mene :))
   
  На Samara Morgan му/ѝ се допаѓа ова.
 13. shiningstar

  shiningstar Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  623
  Допаѓања:
  307
  od mkd Toni Zen a od srpskata Dado Polumenta :d:d
   
  На Samara Morgan и Lucija991 им се допаѓа ова.
 14. michelle79

  michelle79 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 декември 2009
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  105
 15. kristin4e

  kristin4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  122
  ВРЧАК!
   
  На Samara Morgan му/ѝ се допаѓа ова.
 16. kristin4e

  kristin4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  122
  Чекај малку! Имаме мушко на форумов,или некој што така се чувствува? :lol: :lol: :lol: Како и да е -ДОБРЕДОЈДЕ,само не знам како ќе се снајдеш помеѓу толку жени. :lol:
   
  На inmate1807 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. oldschool

  oldschool Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Па види Кристин4е јас сакам да сум меѓу женски ако мислиш на мене, ке се снајдам некако 8)
   
 18. nany

  nany Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 декември 2009
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  ma jovan jovanov definitivno ;)
   
 19. kikuuus25

  kikuuus25 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 декември 2009
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  16
  Branko Crvenkovski...mmmmmmmmmmmm:)
   
  На ArtMind, shushu и stilas7 им се допаѓа ова.
 20. Sandra-Di

  Sandra-Di Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 декември 2009
  Пораки:
  49
  Допаѓања:
  70
  I JAS I JAS I JAS. Vikaj ako bides so nego ;)
   
  На ArtMind и zazu им се допаѓа ова.