Кого би сексале од естрадата?

Дискусија во 'Секс' започната од babygirl, 10 декември 2009.

 1. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.829
  Пол:
  Женски
  Од овие што сте ги набројале ама баш никој :? Ама за Тони Зен,ај ќе размислам :D
   
  На Samara Morgan му/ѝ се допаѓа ова.
 2. KattyBeth

  KattyBeth Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 февруари 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Mmmmm...Slatkar,Skeet,Ace NL i Toni Zen...:)
  awww :) Nivniot bezobrazen rap me pali koga roka...lalala...<3
   
 3. Amore

  Amore Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  339
  Допаѓања:
  69

  Па не постојат други на македонската естрада....
   
 4. Amoremio

  Amoremio Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2010
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  0
  Добро Бранко не е во естрада али е во добра форма :D
   
 5. Vasko-St

  Vasko-St Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2010
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  8
  Suzana Gavazaova pod br 1, ponatamu moze da dojde vo predvid Jasminka Mukaetova, Aneta Nakovska....
   
 6. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.096
  Допаѓања:
  4.387
  Пол:
  Женски
  Васко фолкераш :D :D :D поштено си се држи до Made in Macedonia. :D
   
 7. EnnieFabulous

  EnnieFabulous Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2010
  Пораки:
  717
  Допаѓања:
  390
 8. fannya

  fannya Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  4
  VLATKO ILIEVSKI :) I BOJAN MAROVIC :)
   
 9. Melanie

  Melanie Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  556
  Допаѓања:
  75
  VLATKO ILIEVSKI :)
   
 10. Vasko-St

  Vasko-St Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2010
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  8
  Taka e Irenna. Spored mene nasite folkerki se mnogu zgodni :D :D :D . Sepak i Elena Risteska bi mozela da se najde ovde da se razbereme :D
   
 11. net-tet

  net-tet Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2010
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  7
  БОРЧЕ НAЧЕВ

  Ако не ви текнува кој е-тоа е главниот актер од филмот Сенки шо беше доктор.
  Го обожавам,вонсериска лепота ми ееееее....уствари го сакамммммммммм
   
  На Ivy87 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. lolitaa

  lolitaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  80
  јас со никој...не ми текнува некој што мме натерал или сум го гледала така...Тони Зен ич не ми прави ќеиф има одлично тело али проќелав :lol: нема некој шармантен згоден неодолив како од светската естрада на пример тип како бред пит итн итн :D
   
  На Madonna му/ѝ се допаѓа ова.
 13. SoNi55

  SoNi55 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 февруари 2010
  Пораки:
  134
  Допаѓања:
  54
  Пол:
  Женски
  Никола Ристановски и Тони Михајловски
   
  На Ivy87 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.548
  Допаѓања:
  19.959
 15. ss80

  ss80 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  201
  Допаѓања:
  268
  Пол:
  Женски
  Се извинувам, но девојки дали некоја од вас кажа Зоран Василевски, новинарот од Крема и Фаци!?!?! Пак најдлабоко ќе се извинам, можеби и некој ќе се навреди, но тој треба да плати пред да има секс со било која девојка, и тоа дебеееелоооо:)))
   
  На Gea и andzelikaa им се допаѓа ова.
 16. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.784
  Допаѓања:
  46.534
  Пол:
  Женски
  Еј не зафркавај? Озбилно? И тоа го кажал некој? :lol:
   
 17. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.096
  Допаѓања:
  4.387
  Пол:
  Женски
  ss80 не се навредивме, јас и Lilit го сакаме и никој нема да ни го смени мислењето за него, не привлекува неговиот сексипил, мажественост, секси став, тие усни.....ај да не зборам ;)
  Подзагледај го подобро, и ти ќе се заљубиш во таков мушкарац, еве признавам на прв поглед не е ништо посебно но на втор, евентуално трет :D или четврти поглед и ти ќе се заљубиш. ;)
  :D :D ;)
   
 18. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.784
  Допаѓања:
  46.534
  Пол:
  Женски
  Овде станува збор за водителот од фаци така?
   
 19. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.096
  Допаѓања:
  4.387
  Пол:
  Женски
  Да RainBow па нели го препозна од мојот опис, особено кога ќе каже ЦМОООООК, се ежам да не речем алергија добивам :D ;) :D
   
 20. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.784
  Допаѓања:
  46.534
  Пол:
  Женски
  Јас тука ќе си преќутам да не се најде некој навреден :lol: