Кого би сексале од естрадата?

Дискусија во 'Секс' започната од babygirl, 10 декември 2009.

 1. ss80

  ss80 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  204
  Допаѓања:
  268
  Пол:
  Женски
  Очигледно станува збор за вкус, но во мојот случај, не само што дечкото воопшто не ми се допаѓа и на живци ми оди, туку апсолутно неговиот сексипил не стигнува до мене:) Сепак, охрабрува фактот дека „за секое тенџерче има капаче“, што се докажува од примерот:) Поздрав на сите ;)
   
 2. MJB

  MJB Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2010
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  1
  Ламбеее!!
  Не ми се верува дека за него размислувам на овај начин, затоа што не сеуште не сум сексуално активна :D хихиих, но пресладок ми е, I'd be glad кога би ми бил де4ко :o (in my dremas, yeah) :D
   
 3. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  7.651
  Допаѓања:
  101.046
  Па треба да размислуваш и да се чувствуваш така за да воопшто некогаш станеш сексуално активна.Не со Ламбе де,со некој друг...
  Иначе,Боки.Се вратил ослабен 12 килограми од Белград...мислам дека треба да се испоштува сето тоа.
   
 4. MJB

  MJB Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2010
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  1
   
 5. natasaltd

  natasaltd Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 април 2010
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  44
  uf kako bi go...Nikola Ristanovski.. pa Dejan Lilic...pa i Toso Malerot ...pa pa pa:)
   
 6. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.315
  onoj ubavion spiker od vestite na kanal 5,ama nikako da se setam kko se vikase :D
   
 7. babygirl

  babygirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  131
  Допаѓања:
  57
  saso bubamara.............mmmmmmm :P
   
  На Inna15 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. mila24

  mila24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  73
  Допаѓања:
  11
  Влатко Илиевски :oops:
   
 9. mila24

  mila24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  73
  Допаѓања:
  11
  Влатко Илиевски :oops:
   
 10. Bunny-1

  Bunny-1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2010
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0

  даааа....Влатко Илиевски...мммммм :inlove:
   
 11. she-17

  she-17 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  142
  Допаѓања:
  23
  од мк. Влатко Илиевски..од балканов Никола Сариќ-Сајко ама сепак на срце ми е Енрике Иглесиааааааааааааас :$ :$ :$ :$ :$ :$ :$
   
 12. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.505
  Тони Зен :lol:
   
 13. free

  free Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2010
  Пораки:
  1.526
  Допаѓања:
  72
  maz mi! :lol: :lol: :lol: toj e od mojata estrada. :rofl: :rofl: :rofl:
   
  На nena2010 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Shelea

  Shelea Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  3.663
  Допаѓања:
  34.270
  Никола Ристановски. 8) :D

  Само кај него гледам шарм, стас, став и комплетна убавина.

  Од светскиве - на Кијану Ривс и Џон Кјузак би им родила куп деца :) :*
   
 15. Echo

  Echo Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 март 2010
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  95
  Пааа, од нашава естрада не ми паѓа на памет некој кој ме бендисува толку да сакам да го ваквам, ама од светскава... Има повеќе, а фаворит ми е ова совршенствово подоле.
   

  Прикачени фајлови:

 16. Tammy

  Tammy Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  85
  Допаѓања:
  33
  поштујем те! :D

  ама да ги вклучиме Влатко И Влатко :D (Лозановкси и Илиевски) :D
   
 17. anima

  anima Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  559
  Допаѓања:
  268
  На прво место ФРАААНЦ ахххх :$
  потоа Влатко Илиевски и Бојан Марович
   
 18. yummy

  yummy Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  319
  Допаѓања:
  48
  можда малку ќе забегам од темава ама на никој од нашава естрада не се палам :lol:
  Ама затоа радо би имала со овие недостижниве
  [​IMG]
  [​IMG]

  ууууф се топим..... :$ :D
   
 19. veri

  veri Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  1.468
  :clap: :clap: :clap:
   
 20. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.084
  aуууфф па јас би се сексала со ФРАНЦ :lol: :lol: :lol: па топ ми е дечкото...