Кого би сексале од естрадата?

Дискусија во 'Секс' започната од babygirl, 10 декември 2009.

 1. andzelik

  andzelik Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 април 2010
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  ivan jovanov :))))))
   
 2. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  626
  Денис екс аууууу каков е ме полудува кога ќе го видам,многу е фраер во буквална смисла на зборот.....епетен е лошо момче,сега незнам каков е во живо ама вака....ммммм...
   
  На Samara Morgan му/ѝ се допаѓа ова.
 3. marija-88

  marija-88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  55
  Допаѓања:
  26
  ADRIJAN GADZA ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :inlove:
   
 4. Miss.Fabulous

  Miss.Fabulous Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 мај 2010
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  2
  Од Македонските Тони Зен
  А од српските Саша Ковачевич...леле го обожавааааааам :) :) :)
   
 5. free

  free Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2010
  Пораки:
  1.526
  Допаѓања:
  72
  Gjoko Tanevski :lol: :lol: :lol: zamislete beee... :lol:
   
 6. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.096
  Допаѓања:
  4.388
  Пол:
  Женски
  А Наум Петревски и Гоце Арнаудов си ги заборавила ;) ај јас ќе ги кажам и оп-стоп мои си се :D ;)
   
  На Lady-PinkHeart му/ѝ се допаѓа ова.
 7. barby

  barby Популарен член

  Се зачлени на:
  22 мај 2010
  Пораки:
  749
  Допаѓања:
  7.081
  uf definitivno Lambe.
   
 8. Sweety-Tweety

  Sweety-Tweety Популарен член

  Се зачлени на:
  17 декември 2009
  Пораки:
  994
  Допаѓања:
  496
  Никој друг не ми прави ќеиф од нашава естрада освен Никола Ристановски...уфффф би сакала и тоа не само еднаш :lol:
   
 9. PinkPanterka

  PinkPanterka Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 мај 2010
  Пораки:
  494
  Допаѓања:
  113
  хохохо...и јас :inlove: :inlove: :inlove:
   
 10. Barbie-girl

  Barbie-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 мај 2010
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  1
  јас би го сексала дечко ми
  зошто ми треба го немам видено подолго....ајде срцка дојди си!!!
   
 11. seksi

  seksi Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 декември 2009
  Пораки:
  377
  Допаѓања:
  108
  Тарабунов Александар хехе
   
 12. molivce

  molivce Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 мај 2010
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  lila filipovska
   
 13. tedi

  tedi Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 декември 2009
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  VLADO JANEVSKI............mmmmmmmmmm :D
   
 14. ludacaa

  ludacaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 мај 2010
  Пораки:
  749
  Допаѓања:
  180
  тони зен!!!!
   
 15. Miss-Perfect

  Miss-Perfect Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 мај 2010
  Пораки:
  368
  Допаѓања:
  72
  Никој :P Дечко ми само :rofl:
   
 16. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  15.533
  Допаѓања:
  132.540
  Пол:
  Женски


  same here :lol: :lol: :lol: :lol:
   
  На Samara Morgan му/ѝ се допаѓа ова.
 17. seksi

  seksi Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 декември 2009
  Пораки:
  377
  Допаѓања:
  108
  Go vidov slucajno vo grad, nizok e, bas go mislev za ogromen tip :D. Ama ako ve pali, se' pominuva :D hihihi
   
 18. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  15.533
  Допаѓања:
  132.540
  Пол:
  Женски
  Ова за Тони Зен се однесува? Мене не ми беше баш низок, ама со оглед на тоа дека јас сум 160 цм, мислам дека тој е околу 180цм, што за мене би било токму :rofl:
   
 19. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.829
  Пол:
  Женски
  А бе низок, добро, не е грамада од две метра ама низок не е ич. Околу моја висина е некаде, јас колку што го видов лани во охрид, тоа е одприлика 180 тина сантиметри. Kако и да e би го... ама не пред дечко ми :rofl:
   
 20. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  15.533
  Допаѓања:
  132.540
  Пол:
  Женски

  И ја не би го.... пред свршеникот ми... ама знае он на кого се палам :P :rofl: како и да е... ретки се кај нас толку згодни момци (на естрадава зборам, анонимци има позгодни) :)