1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кого сакате да го запознаете од форумот?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од lalezzz, 2 јули 2010.

 1. lalezzz

  lalezzz Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 април 2010
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  71
  хеллооооооо повелете запознајте се :) само без галама молам :D :D и без :$ :D
   
 2. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.599
  Веројатно зборуваме за tet-a-tet средба ;)
  Ехеееее, има девојки што многу сакам да ги запознаам, Анатче ми е претерано драга зашто голем дел од мислењата ми се поклопуваат со неа :hug: , Кате, Гоу, Џули, Лилитка...

  Ама вака кога ќе размислам, жими се' 100 пати сум помислила да има некоја голема Феминска средба, со картички со нашите форум имиња, па кој како доаѓа ќе си ја земе својата и сите ќе се запознаеме уз една голема журка :rock: :rock: :rock:
   
  На LoneWolfGuy, sofijacasas, Saraa и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 3. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.167
  Допаѓања:
  7.045
  Пол:
  Женски
  Хммм...најголеми шанси имам да се запознаам со анннни пошто сме од ист град,а и сакам да се запознаам со нејзе :)
  Исто така сакам да се запознаам со аннии,душица-ск,ангелче,анфејтфул,бројче,лижалка и хипица :)
   
  На vikiii92 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.382
  Допаѓања:
  1.114
  Пол:
  Женски
  Почнувајќи од тоа што форумот навистина ми стана секојдневна навика и има голем број на форумџики кои ми се посебно драги, сакам некој ден да се запознаам со сите, да не набројувам затоа што сигурно ќе испуштам некој :) Верувале или не, и кога не сум пред компјутер си мислам што има сега на фемина, што се пишува, ако немам неколку дена интернет, полудувам :)
  Веќе беше спомнато еднаш за фемина-собиранка и баш би сакала да се оствари некој ден :) И јас слично си замислувам како Трендафилка, како доаѓаме сите со картички со нашите имиња :) Може некој ден и ќе бидне :)
   
  На agnes му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.514
  Допаѓања:
  27.298
  Пол:
  Женски
  Па јас иако во последно време станав по активна (пред тоа немав достапен интернет во секое време) сепак од читањето на постовите многу девојки овде ми оставија силен впечаток и би сакала да ги запознаам. На прво место да ја ставам Лилит ( девојката ме воодушевува ) , потоа Unfaithful затоа што прекрасни теми отвара и многу други чии постови ми се допаѓаат како Julie, Gorde, Ariel, Shelea, Annath, 2468, Hipica, Annie, Nina итн. Во секој случај прекрасни сте девојки, ќе ми го исполнувате времето цело лето. А идејата за групната собиранка, едно големо ДА! :* :* :*
   
  На lady11 и vikiii92 им се допаѓа ова.
 6. Neytiri

  Neytiri Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.289
  Допаѓања:
  2.457
  Со енца.69 едвај ја чекам да дојде во мојот град или јас во нејзиниот и средба паѓа обавезно :lol: и лилит многу ми е интересна :$
   
 7. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  23.096
  Допаѓања:
  199.417
  Пол:
  Женски
  Има доста девојки што сакам да ги запознаам... со La Fille се знам подолго време, ама неа нешто ја нема на форумов, ептен ми фали. После тоа, со Хипи сме комшики во Охрид, ама официјално не сме се запознале, може и тоа ќе биде некогаш :) Од останатите, Гоу, Емче, Трендафилче, Вајлд, Кате21, Ариел, Лилит, Фри... а бе со сите сакам да се запознаам! :) Затоа е добро да се направи форумска собиранка, добра е идејата на Трендафилчето сите да сме со картички и фино лепо да си се дружиме. А какви што сме овде на форумов, верувам дека тоа ќе биде екстра журка! :) :) :) :)
   
 8. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.516
  Од една страна сакам да се запознаам со некои девојки од форумот, но од друга страна не.
  Од искуство - после форумски средби - форумот ја нема истата слобода...
   
 9. Ariel

  Ariel Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  7.866
  Допаѓања:
  133.026
  Има едно 7-8 форумџики чии постови не пропуштам да ги прочитам, и ми се ептен драги. Има и некои кои порано беа активни, а нешто во поседно време ги нема. Баш би сакала да ги запознаам нив. Всушност, сакам да ги запознаам сите што се поактивни на форумов.
  Ама веројатно и Брајт има право. Иако немам искуство на темата, прв пат ми е :D
   
 10. yawn

  yawn Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2010
  Пораки:
  697
  Допаѓања:
  699
  Trendafilka,Scarlett,Lizalka,Hipica,WildChild,Go-Girl,Gordana10,Rozich и ехеее уште многуу :*
   
 11. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.907
  Допаѓања:
  65.963
  Пол:
  Женски
  И јас мислам дека форумов после ќе биде постегнат. А има неколку форумџики кои би сакала да ги запознаам..
   
 12. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  Тоа и јас сакав да го кажам... после тоа секој ќе се стега дал да напише нешто или не.
   
 13. ludacaa

  ludacaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 мај 2010
  Пораки:
  749
  Допаѓања:
  180
  ма со ситееееееееее :rofl:
   
 14. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.599
  По ѓаволите, :^) да организираме тогаш бал под маски? :rofl:
   
  На darlingB и Lady-PinkHeart им се допаѓа ова.
 15. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.907
  Допаѓања:
  65.963
  Пол:
  Женски
  Хахаха е така може. Пак да си биде анонимно,а? :D
   
 16. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.599
  Yes! :y:
   
 17. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.988
  и јас сакам да ги запознаам тие што напишале дека сакаат да ме запознаат :D
  + уште неколку....ете скромна ќе бидам немора сите од прва до последна :D
  а знаеше што, веќе со неколку се запознав тралалалалаллалла во живо да да 8)
  а со останатите што сме негде на пола пат на запознавање едвај чекам да ги гушнам :hug:
  само не кажувам кои не е културно :!: :x

  јас сакам форум собиранка.....не ми е проблем....пак исто ќе си пишувам, ама на таа собиранка и братучетки и комшики и колешки ќе видам :rofl: јас од нив нема да бидам шокирана, ама тие од мене....хмммм :P
   
 18. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.187
  Пол:
  Женски
  Сите сакам да ги запознам,па ако има собиранка,тогаш сум за да се реализира тоа,иако имаше претходно,нешто се договараа,ама што точно бидна,незнам,па се надевам ако повторно има таков план,дека ќе се реализира :)
   
 19. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.988
  Горде имаше план и иницијатива ама немаше храброст да се организира и реализира, па така поединечно кој сака си се зпознава :lol:
  сите се јако на збор, на дело..... чекаат друг да потегне и да оррганизира :D

  и сакам да те запознаам тебе, ариел, шилеа, фрии, бројчето, реинбоу, ана, хипи, вајлдчајлд, анфејтфул, лукс,трендафилка, катеееее....и уште многу може ќе заборавам некоја..... :D
  битно ве сакам сите :*
   
 20. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  3.330
  Допаѓања:
  5.844
  Па сакам едноставно со сите да се запознаам а најнајнајнајвеќе со Ангелчетоо :)
  Исто така и со Багуфчето и со сите сите останати :) :*