1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кого сакате да го запознаете од форумот?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од lalezzz, 2 јули 2010.

  1. lalezzz

    lalezzz Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 април 2010
    Пораки:
    349
    Допаѓања:
    71
    хеллооооооо повелете запознајте се :) само без галама молам :D :D и без :$ :D
     
  2. Trendafilka

    Trendafilka Форумски идол

    Се зачлени на:
    28 декември 2009
    Пораки:
    5.941
    Допаѓања:
    27.596
    Веројатно зборуваме за tet-a-tet средба ;)
    Ехеееее, има девојки што многу сакам да ги запознаам, Анатче ми е претерано драга зашто голем дел од мислењата ми се поклопуваат со неа :hug: , Кате, Гоу, Џули, Лилитка...

    Ама вака кога ќе размислам, жими се' 100 пати сум помислила да има некоја голема Феминска средба, со картички со нашите форум имиња, па кој како доаѓа ќе си ја земе својата и сите ќе се запознаеме уз една голема журка :rock: :rock: :rock:
     
    На LoneWolfGuy, sofijacasas, Saraa и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  3. baguf4e

    baguf4e Популарен член

    Се зачлени на:
    17 мај 2010
    Пораки:
    3.088
    Допаѓања:
    6.802
    Пол:
    Женски
    Хммм...најголеми шанси имам да се запознаам со анннни пошто сме од ист град,а и сакам да се запознаам со нејзе :)
    Исто така сакам да се запознаам со аннии,душица-ск,ангелче,анфејтфул,бројче,лижалка и хипица :)
     
    На vikiii92 му/ѝ се допаѓа ова.
  4. Unfaithful18

    Unfaithful18 Популарен член

    Се зачлени на:
    11 јануари 2010
    Пораки:
    2.382
    Допаѓања:
    1.114
    Пол:
    Женски
    Почнувајќи од тоа што форумот навистина ми стана секојдневна навика и има голем број на форумџики кои ми се посебно драги, сакам некој ден да се запознаам со сите, да не набројувам затоа што сигурно ќе испуштам некој :) Верувале или не, и кога не сум пред компјутер си мислам што има сега на фемина, што се пишува, ако немам неколку дена интернет, полудувам :)
    Веќе беше спомнато еднаш за фемина-собиранка и баш би сакала да се оствари некој ден :) И јас слично си замислувам како Трендафилка, како доаѓаме сите со картички со нашите имиња :) Може некој ден и ќе бидне :)
     
    На agnes му/ѝ се допаѓа ова.
  5. Lolipop23

    Lolipop23 Форумски идол

    Се зачлени на:
    21 март 2010
    Пораки:
    5.514
    Допаѓања:
    27.298
    Пол:
    Женски
    Па јас иако во последно време станав по активна (пред тоа немав достапен интернет во секое време) сепак од читањето на постовите многу девојки овде ми оставија силен впечаток и би сакала да ги запознаам. На прво место да ја ставам Лилит ( девојката ме воодушевува ) , потоа Unfaithful затоа што прекрасни теми отвара и многу други чии постови ми се допаѓаат како Julie, Gorde, Ariel, Shelea, Annath, 2468, Hipica, Annie, Nina итн. Во секој случај прекрасни сте девојки, ќе ми го исполнувате времето цело лето. А идејата за групната собиранка, едно големо ДА! :* :* :*
     
    На lady11 и vikiii92 им се допаѓа ова.
  6. Neytiri

    Neytiri Популарен член

    Се зачлени на:
    13 јануари 2010
    Пораки:
    1.289
    Допаѓања:
    2.457
    Со енца.69 едвај ја чекам да дојде во мојот град или јас во нејзиниот и средба паѓа обавезно :lol: и лилит многу ми е интересна :$
     
  7. Annath

    Annath Форумски идол

    Се зачлени на:
    9 јануари 2010
    Пораки:
    23.025
    Допаѓања:
    198.999
    Пол:
    Женски
    Има доста девојки што сакам да ги запознаам... со La Fille се знам подолго време, ама неа нешто ја нема на форумов, ептен ми фали. После тоа, со Хипи сме комшики во Охрид, ама официјално не сме се запознале, може и тоа ќе биде некогаш :) Од останатите, Гоу, Емче, Трендафилче, Вајлд, Кате21, Ариел, Лилит, Фри... а бе со сите сакам да се запознаам! :) Затоа е добро да се направи форумска собиранка, добра е идејата на Трендафилчето сите да сме со картички и фино лепо да си се дружиме. А какви што сме овде на форумов, верувам дека тоа ќе биде екстра журка! :) :) :) :)
     
  8. Bright

    Bright Популарен член

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    2.547
    Допаѓања:
    5.516
    Од една страна сакам да се запознаам со некои девојки од форумот, но од друга страна не.
    Од искуство - после форумски средби - форумот ја нема истата слобода...
     
  9. Ariel

    Ariel Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 декември 2009
    Пораки:
    7.787
    Допаѓања:
    131.396
    Има едно 7-8 форумџики чии постови не пропуштам да ги прочитам, и ми се ептен драги. Има и некои кои порано беа активни, а нешто во поседно време ги нема. Баш би сакала да ги запознаам нив. Всушност, сакам да ги запознаам сите што се поактивни на форумов.
    Ама веројатно и Брајт има право. Иако немам искуство на темата, прв пат ми е :D
     
  10. yawn

    yawn Истакнат член

    Се зачлени на:
    11 јуни 2010
    Пораки:
    697
    Допаѓања:
    699
    Trendafilka,Scarlett,Lizalka,Hipica,WildChild,Go-Girl,Gordana10,Rozich и ехеее уште многуу :*
     
  11. RainBow

    RainBow Глобален модератор Член на тимот

    Се зачлени на:
    3 декември 2009
    Пораки:
    21.795
    Допаѓања:
    65.512
    Пол:
    Женски
    И јас мислам дека форумов после ќе биде постегнат. А има неколку форумџики кои би сакала да ги запознаам..
     
  12. Hipica

    Hipica Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 декември 2009
    Пораки:
    14.369
    Допаѓања:
    14.818
    Тоа и јас сакав да го кажам... после тоа секој ќе се стега дал да напише нешто или не.
     
  13. ludacaa

    ludacaa Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 мај 2010
    Пораки:
    749
    Допаѓања:
    180
    ма со ситееееееееее :rofl:
     
  14. Trendafilka

    Trendafilka Форумски идол

    Се зачлени на:
    28 декември 2009
    Пораки:
    5.941
    Допаѓања:
    27.596
    По ѓаволите, :^) да организираме тогаш бал под маски? :rofl:
     
    На darlingB и Lady-PinkHeart им се допаѓа ова.
  15. RainBow

    RainBow Глобален модератор Член на тимот

    Се зачлени на:
    3 декември 2009
    Пораки:
    21.795
    Допаѓања:
    65.512
    Пол:
    Женски
    Хахаха е така може. Пак да си биде анонимно,а? :D
     
  16. Trendafilka

    Trendafilka Форумски идол

    Се зачлени на:
    28 декември 2009
    Пораки:
    5.941
    Допаѓања:
    27.596
    Yes! :y:
     
  17. Go-Girl

    Go-Girl Популарен член

    Се зачлени на:
    22 ноември 2009
    Пораки:
    3.712
    Допаѓања:
    3.988
    и јас сакам да ги запознаам тие што напишале дека сакаат да ме запознаат :D
    + уште неколку....ете скромна ќе бидам немора сите од прва до последна :D
    а знаеше што, веќе со неколку се запознав тралалалалаллалла во живо да да 8)
    а со останатите што сме негде на пола пат на запознавање едвај чекам да ги гушнам :hug:
    само не кажувам кои не е културно :!: :x

    јас сакам форум собиранка.....не ми е проблем....пак исто ќе си пишувам, ама на таа собиранка и братучетки и комшики и колешки ќе видам :rofl: јас од нив нема да бидам шокирана, ама тие од мене....хмммм :P
     
  18. Gordana10

    Gordana10 Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 декември 2009
    Пораки:
    6.898
    Допаѓања:
    9.184
    Пол:
    Женски
    Сите сакам да ги запознам,па ако има собиранка,тогаш сум за да се реализира тоа,иако имаше претходно,нешто се договараа,ама што точно бидна,незнам,па се надевам ако повторно има таков план,дека ќе се реализира :)
     
  19. Go-Girl

    Go-Girl Популарен член

    Се зачлени на:
    22 ноември 2009
    Пораки:
    3.712
    Допаѓања:
    3.988
    Горде имаше план и иницијатива ама немаше храброст да се организира и реализира, па така поединечно кој сака си се зпознава :lol:
    сите се јако на збор, на дело..... чекаат друг да потегне и да оррганизира :D

    и сакам да те запознаам тебе, ариел, шилеа, фрии, бројчето, реинбоу, ана, хипи, вајлдчајлд, анфејтфул, лукс,трендафилка, катеееее....и уште многу може ќе заборавам некоја..... :D
    битно ве сакам сите :*
     
  20. annii

    annii Популарен член

    Се зачлени на:
    16 април 2010
    Пораки:
    3.327
    Допаѓања:
    5.841
    Па сакам едноставно со сите да се запознаам а најнајнајнајвеќе со Ангелчетоо :)
    Исто така и со Багуфчето и со сите сите останати :) :*