1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кого сакате да го запознаете од форумот?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од lalezzz, 2 јули 2010.

  1. baguf4e

    baguf4e Популарен член

    Се зачлени на:
    17 мај 2010
    Пораки:
    3.080
    Допаѓања:
    6.747
    Пол:
    Женски
    Те чекам на кафе кога ќе дојдеш во Кавадарци,секако ќе бидеме блиску. :D

    :* :* :* :*
     
  2. annii

    annii Популарен член

    Се зачлени на:
    16 април 2010
    Пораки:
    3.327
    Допаѓања:
    5.841
    Хихих обавезно ќе ти пишам :D
    :*
     
  3. nenuska

    nenuska Популарен член

    Се зачлени на:
    18 јуни 2010
    Пораки:
    623
    Допаѓања:
    461
    Исто и јас сакам да се запознам со неколку омилени од форумов,нп Карак,вики4е,ким,ангелче,гордана10,кате21,ариел,зберка,олушка,анни има уште но во моментов тие ми текнаа
     
  4. nenuska

    nenuska Популарен член

    Се зачлени на:
    18 јуни 2010
    Пораки:
    623
    Допаѓања:
    461
    i Hipica kako i site ohriganki posebno sakam da gi zapoznaam
     
  5. Shelea

    Shelea Форумски идол

    Се зачлени на:
    27 ноември 2009
    Пораки:
    4.243
    Допаѓања:
    43.101
    Сите што сакаат да се запознаат со мене, би ги запознала :)
     
  6. zvezdakoska

    zvezdakoska Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 април 2010
    Пораки:
    777
    Допаѓања:
    60
    Со сите :)
     
  7. kate21

    kate21 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 декември 2009
    Пораки:
    4.220
    Допаѓања:
    3.852
    Пол:
    Женски
    Сите сакам да ги запознаам, ама искрено па ми е некако срашно после, нема да биде исто :?: :?:
     
  8. Lilit

    Lilit Форумски идол

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    11.707
    Допаѓања:
    150.442
    Со многу сакам да се запознаам,ама знам дека после нема да биде исто...
    Ќе се направат кланови,ќе се пишува стегнато,ќе се бираат зборови и ќе добие димензија на реален живот...зошто и реално ќе се познаваме...а во реалноста овај нали,колку и да сакаме да немаме ограничувања и да сме крилати...не е баш така...А сега ми е што на ум тоа на друм,си тресам и зелени,знам да бидам и паметна,ако ми се философира...
     
  9. ozbilnazena

    ozbilnazena Популарен член

    Се зачлени на:
    6 февруари 2010
    Пораки:
    1.154
    Допаѓања:
    13.168
    Пол:
    Женски
    Tokmu taka se slozuvam so tebe duso .Imam prisustvuvano vo Belgrad na edna forum zbiranka kako gostin koj slucajno se najde na mestoto i po pokana od organizatorot .Kako sto razbrav polovinata i ne dosle, a posle toa forumot go nemal toj sjaj taa komunikacija na istite ludje.Bar taka se izjasni organizatorot po nekoe vreme koga go prasav kako se tvoite forumdjii.
     
  10. ozbilnazena

    ozbilnazena Популарен член

    Се зачлени на:
    6 февруари 2010
    Пораки:
    1.154
    Допаѓања:
    13.168
    Пол:
    Женски
    Da ima nekolku devojki koi posebno mi se dopadjaat i pokraj toa sto nemam spodeleno mislenja so niv sepak bi sakala sa gi zapoznaam. Ako rekata se poznava po tecenieto kakva e ,ludjeto se poznavaat po ona sto go govorat .Pa taka po vasiot govor mislam deka ve zapoznav prilicno blisku do ona sto ste .Ma super ste site i mi odvlekuvate del od moeto vreme i vnimanie.Pozdrav do site. :)
     
  11. baguf4e

    baguf4e Популарен член

    Се зачлени на:
    17 мај 2010
    Пораки:
    3.080
    Допаѓања:
    6.747
    Пол:
    Женски
    Јас сакам да запознаам многу девојки ама страв ми е дека после некоја голема средба веќе нема да биде исто.Нема да биде интимно и нема да има доверувања од наша страна,се ќе биде ограничено. :worried:
     
  12. LadyStyle

    LadyStyle Истакнат член

    Се зачлени на:
    5 јуни 2010
    Пораки:
    166
    Допаѓања:
    121
    Да,тоа е малку непријатно зошто ќе се знаеме,а некои мислења се и поинтимни...но сепак има и втора варијанта еден со друг кој сака...тоа мислам дека е подобро ;)
     
  13. Lux

    Lux Форумски идол

    Се зачлени на:
    27 ноември 2009
    Пораки:
    7.094
    Допаѓања:
    6.348
    Пол:
    Женски
    Сакам и јас да ве запознаам и тебе Гоу и Горде и тие тука набројаните и сите што сакаат да ме запознаат мене.
    Ве сакам и јас :hug:
     
  14. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Многу многу многу си во право. Јас бев членка на еден форум (не е битно кој) година дена. Ете така, мислев сите дека се такви како што пишуваат. Таа збиранка беше во Скопје оваа зима. Верувате ли дека измрзнав само ради да ги запознаам форумџиите. Кога дојдоа неколкумина ниту ЗДРАВО не ми рекоа. Ако ништо друго барем од почит што цел ден дремев на ладното за да ги запознаам. Од тогаш веќе реков, на ниту една форум збиранка нема да присуствувам. И тој е форум поделен на кланови, одредени личности си се дружат. Јас на таа збиранка се осеќав како 13то прасе. Дојдена од друг град и никој ниту муабет не ми прави. Не е воопшто ист животот на форум и надвор од него. Затоа ви велам, подобро е вака отколку било какво запознавање. Веднаш ќе се изгуби сјајот и дискусијата.
     
  15. viki44e

    viki44e Популарен член

    Се зачлени на:
    17 мај 2010
    Пораки:
    1.988
    Допаѓања:
    1.087
    И јас исто со наброените Ненушка,Ангелче,Карак,Горде,Лукс,Катакомба,Каја,Аннниии,Багуфче,Хипи,Ким,Вајлд,Кате21,Лолипоп и мн мн мн други...
    А какви би биле односите после тоа,мислам дека би се измениле... ;)
     
  16. OzzyAngel

    OzzyAngel Популарен член

    Се зачлени на:
    17 март 2010
    Пораки:
    1.884
    Допаѓања:
    1.223
    Девојка што со своите зборови секогаш ми го привлекува вниманието е ШИЛЕА! Имајќи го предвид фактот дека и јас пишувам поезија, се восхитувам на нејзиниот талент и самодоверба! Други девојки што сакам да запознаам се Карак, Аннии, Дарки, Трендафилка, Хипица и се разбира Виножитка! ;)

    Бидејќи многу од вас не сакаат да се случи тој собир, јас би предложила нешто друго, но слично! Ближи ПИВО ФЕСТ во Прилеп, кој што планира да дојде таму да се договориме да се видиме, ќе пиеме по едно кафе(или пиво!) :)
    А за да потоа не биде нешто сменето, нема да ги кажуваме вистинските имиња или нешто друго, ќе си имаме картички, со корисничкото име и се ќе биде ОК. ;) ;)
     
  17. annii

    annii Популарен член

    Се зачлени на:
    16 април 2010
    Пораки:
    3.327
    Допаѓања:
    5.841
    Ама па и ништо не трае вечноо ... кога тогаш би сакала некој ден да ве запознаам..ќе направиме журка на ГРАДСКА ПЛАЖА :lol:
     
  18. WildAngel

    WildAngel Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 февруари 2010
    Пораки:
    1.012
    Допаѓања:
    108
    Дефинитивно со сите би сакала да се запознаам... :) ;)
    И каква би била таа собиранка wooooowwwwww .... :?: :lol: :lol:
     
  19. Hipica

    Hipica Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 декември 2009
    Пораки:
    14.369
    Допаѓања:
    14.818
    Ова со картичкиве е добра идеја ;)
     
  20. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Верувам дека јас и ти би имале долг и непресушен разговор. ;) :*