1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кого сакате да го запознаете од форумот?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од lalezzz, 2 јули 2010.

  1. OzzyAngel

    OzzyAngel Популарен член

    Се зачлени на:
    17 март 2010
    Пораки:
    1.884
    Допаѓања:
    1.223
    Воопшто не се сомневам во тоа! Па... што чекаме? :) ;)
     
  2. Trendafilka

    Trendafilka Форумски идол

    Се зачлени на:
    28 декември 2009
    Пораки:
    5.941
    Допаѓања:
    27.596
    Еееее, море што прајме сега? Јас на погрешниот Пиво фест сум упатена, накај Охридот :lol:
    И јас сакам да се запознаам со тебе OzzyAngel :rock:
     
  3. annii

    annii Популарен член

    Се зачлени на:
    16 април 2010
    Пораки:
    3.328
    Допаѓања:
    5.841
    Јас како најмало да си кажам уште некое мое мислење ..
    СО кој и да си се запознаам од форумов јас иста ќе си останам,нема тука трте мрте :D
    OzzyAngel мило ми е што сакаш да се запознаеш со мене па и јас сакам со тебе и со ситее .. машала машала многу сте ќе заборавам некој :D :*
     
  4. OzzyAngel

    OzzyAngel Популарен член

    Се зачлени на:
    17 март 2010
    Пораки:
    1.884
    Допаѓања:
    1.223

    Па упати се и на овој пиво фест, сепак овој е оригиналниот! Нели! Само немојте првата вечер, слушнав Цеца ќе пеела, а тоа е нешто што не би сакала да го гледам, Гомила од луѓе, сообраќај и што уште не! Ја почитувам жената ама сепак РОКЕР НA ЦЕЦА??? Nooooooooooooooooooo, THANX!!! :rofl: :lol:
     
  5. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    А што викате за собиранка во Велес? :) Таман градот е во центарот на Македонија и на сите би ви било блиску да дојдете :D
     
  6. annnni

    annnni Популарен член

    Се зачлени на:
    27 март 2010
    Пораки:
    3.025
    Допаѓања:
    646
    јас еве го познавам благуфчето(таа мене не)меѓутоа сакам да ја запознаам вик44е,фемина90,чика,блубери,ангелче,дарки,тредафилка(незнам зошто ама ја чуствувам за блиска и мислам дека во било кое време да и побарам совет ќе ми даде и тоа ќе биде искрено и од срце)анатх,енца96,анифејтфул,и бројче,вери и ирена,овие така кои ми привлекуваат внимание се разбира и другите само не ми текнува во моментот....
     
  7. Trendafilka

    Trendafilka Форумски идол

    Се зачлени на:
    28 декември 2009
    Пораки:
    5.941
    Допаѓања:
    27.596
    :* Фала срце, јас веќе си кажав дека сакам да те запознаам, ама ако ме носиш на шишање кај Лаки. :) Или да јадеме пица во Неготино, и тоа ми го пофалија во вашиот град, а не сум била. Ако ме нанесе пат, ќе те барам. ;)
    (и немој да ми се нервираш за дечкото, ќе помине, спремај си се за одмор полека) ;)
     
  8. preetygirl-J

    preetygirl-J Нов член

    Се зачлени на:
    26 мај 2010
    Пораки:
    491
    Допаѓања:
    78
    Сакам да ги запознаам Rainbow, Blanka, Beatris, Zenska сега за сега тие само... аа и Трендафилка исто...До сега многу добар впечаток ми оставија ;) поздравче
     
  9. wolf4e

    wolf4e Популарен член

    Се зачлени на:
    16 јануари 2010
    Пораки:
    2.285
    Допаѓања:
    1.894
    најмногу од сите сакам да ја запознаам лилит,многу ми се допага нејзиното размислување,силна и храбра девојка,најомилена форумџика ми е.после анфеитфул,снејк.и охриганките најнормално,охрид мој најубав толку многу ми недостига.односно сите форумџики сакам да ги запознаам :*
     
  10. Blanca

    Blanca Популарен член

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    725
    Допаѓања:
    505
    Хе хе, и јас би сакала, ама ако почнеме да се запознаваме нема да биде више тоа тоа...
    Во секој случај, за било што, совет, мислење- пиши лична порака...
    поздрав
     
  11. nenuska

    nenuska Популарен член

    Се зачлени на:
    18 јуни 2010
    Пораки:
    623
    Допаѓања:
    461
    Јас би сакала да ги запознаам повекето девојки од форумов се разбира посебно омилените,а имам желба да ја запознам посебно snake поради слицните да не речам исти ситуации во животот поздравче :*
     
  12. sesilija

    sesilija Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2010
    Пораки:
    4.177
    Допаѓања:
    13.276
    Форумот го читам речиси секој ден иако ретко пишувам. Посебно се восхитувам на постовите на Лилит која ми е една од најдрагите форумџики. Исто ги сакам постовите на Трендафилка уште кога беше осамена ;) :lol: , а и сега кога е вљубена- ептен ми е драга (некако те осеќам блиска незнам може е до новиот аватар незнам :lol: :* , потоа Ариел која исто ја почитувам многу, Енца исто многу ми е драга и постојано ме изненадува со нејзините енергични постови. Ми се допаѓа и Анфејтфул како размислува. Листата на омилени форумџики ќе ја заокружам со Хипица, Анатх и Вајлд Чајлд екс Фален Ангел :) .

    Но сепак мислам дека не треба да се прави групна собиранка, туку секој што осеќа меѓусебна симпатија и има желба треба да си се запознае. А инаку групна собиранка дефинитивно ќе ја уништи магијата на форумов бидејќи колку членови ќе дојдат само за да видат која е која, тоа ни е во гените нели? :rofl: :lol:

    Поздрав
     
    На enca.69 му/ѝ се допаѓа ова.
  13. Lizalka

    Lizalka Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 јануари 2010
    Пораки:
    2.004
    Допаѓања:
    93
    Па глупо би ми било сеа да набројам таа таа и таа сакам да ја запознаам, ќе испадне дека другите шо не се на список не сакам да ги запознаам.... Ако има групна собиранка би ве запознала сите, и драго би ми било, ама вака си иам некои со кои редовно си контактирам, ги знам, ме знаат и карактерно и надворешно и доволни ми се... Си пиеме кафенца и си се дружиме :* :* :* :*
     
  14. Lizalka

    Lizalka Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 јануари 2010
    Пораки:
    2.004
    Допаѓања:
    93
    Па и мене ме познаваш бе, на некој начин колку толку ;)
    Битно изглеам за постара, многу ме насмеа тогаш :D
     
  15. BurstBerry

    BurstBerry Популарен член

    Се зачлени на:
    3 јули 2010
    Пораки:
    835
    Допаѓања:
    1.462
    Незнам зашто ама многу сакам да ја запознаам Лилит...некако најмногу впечаток ми остава додека ги читам нејзините постови...потоа сакам да ги запознаам Лижалчето,Виножитце, Хипица, Анннни (со 4-н :lol: ) , Трендафилка,Багуфче... :*
     
  16. Lina24

    Lina24 Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 февруари 2010
    Пораки:
    2.230
    Допаѓања:
    438
    сакам да ја запознаам анннни , хипица, дарки, бројчето (го замислувам многу убаво) нз зошто и некои други членови што се одамна тука и ги читкав уште пред да се логирам
     
  17. Lina24

    Lina24 Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 февруари 2010
    Пораки:
    2.230
    Допаѓања:
    438
    ее да да не испадне мојот пост дека сакам да се запознавам само со оние што ги замислувам убави :lol: :lol: далеку од тоа... ма дај да се сретнеме сите најдобро ќе биде :D
     
  18. annnni

    annnni Популарен член

    Се зачлени на:
    27 март 2010
    Пораки:
    3.025
    Допаѓања:
    646
    абе муце па така ми заличи,а и ти кажа исто дека на лик изгледам повозрасна од годините :P
    ова анннни(со 4 н)прекар ќе ми испадне :lol: (се зезам)
     
  19. Ferhunde-L

    Ferhunde-L Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 јули 2010
    Пораки:
    163
    Допаѓања:
    14
    Тrendafilka,Lizalka,Hipica,WildChild,Go-Girl.. И многу други :*
     
  20. femina90

    femina90 Популарен член

    Се зачлени на:
    25 декември 2009
    Пораки:
    3.997
    Допаѓања:
    2.346
    анннни(дефинитивно сме многу слични :D ),трендафилка(многу ми се свиѓа како размислува),анат(ми се свиѓаат и размилувањата и знаењето и сериозноста што ја има),хипица(интересна ми е,плус баш ми е како девојка за своите години,ни постара ни помлада,таман,што е ретко денес),озбилна жена и толку сега ми текнуваат :)