1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Код (Канал 5)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од TeaB, 10 април 2012.

 1. TeaB

  TeaB Популарен член

  Се зачлени на:
  11 август 2010
  Пораки:
  1.868
  Допаѓања:
  541
  Ме интересира феминки дали гледате Код. Секоја емисија има интересни работи. Аххх како не и е страв на таа сегде да се бута :) . Ајде да дискутираме тука поврзано се со оваа емисија.
   
 2. femina11

  femina11 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2010
  Пораки:
  553
  Допаѓања:
  221
  Код [Канал 5]

  Гледам КОД и навистина ми се допаѓаат емисии што ги подготвува водителката. Баш минатата што ја гледав со силиконите беше многу интересна и поучна за младите девојки во Македонија.
   
 3. TeaB

  TeaB Популарен член

  Се зачлени на:
  11 август 2010
  Пораки:
  1.868
  Допаѓања:
  541
  Е да да, баш минатата епизода беше поучна. Баш ми беше жал за девојчето.
   
 4. Jule.Sk

  Jule.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  1.314
  Допаѓања:
  734
  Пол:
  Женски
  Не гледам често ама имам фатено неколку пати.Гледав со претседателов Трајковски и овие со имплантиви иначе алал нека и е на водителката кај се се бута и шо не дознава :D иначе убава емисија се ќе се дознае
   
 5. crtanfilm

  crtanfilm Нов член

  Се зачлени на:
  28 април 2012
  Пораки:
  581
  Допаѓања:
  78
  Порано на а1 обавезно се гледаше дома сега послабо не знам кога го даваат