Кое домашно милениче го чувате?

Дискусија во 'Дом' започната од ada45, 11 декември 2009.

 1. darlingdragon

  darlingdragon Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2019
  Пораки:
  61
  Допаѓања:
  222
  Пол:
  Женски
  3 мачки и едно куче :inlove:
   
  На FreeMind му/ѝ се допаѓа ова.
 2. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  3.337
  Допаѓања:
  17.175
  Пол:
  Женски
  Три кучиња , и две мачки ако се сметаат домашните миленичиња на свекрва ми и мајка ми кои се на моја одговорност кога тие не се дома подолг период .
   
  На FreeMind му/ѝ се допаѓа ова.
 3. kikickaaaa

  kikickaaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2011
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  10
  Aj help ne znam dali za tuka e prasanjevo ama druga tema ba forumov ne mozev da najdam...
   

  Прикачени фајлови:

 4. Ciel

  Ciel Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2019
  Пораки:
  352
  Допаѓања:
  1.828
  Пол:
  Женски
  Кученце :inlove:
   
 5. marija305

  marija305 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 декември 2014
  Пораки:
  431
  Допаѓања:
  3.559
  Пол:
  Женски
  IMG_20180415_145915.jpg
   
  На CrazyGirl15, CameliaMiller, LivingGlam и 2 други им се допаѓа ова.
 6. veteruska

  veteruska Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2014
  Пораки:
  1.785
  Допаѓања:
  5.389
  66DCC56E-8F90-4455-AEAC-991D8E94412A.jpeg
   
  На CrazyGirl15 и CameliaMiller им се допаѓа ова.
 7. girl2

  girl2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2013
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  133
  Пол:
  Женски
  Од секогаш сум чувала мачки имав до пред некое време и ми исчезна :( (еххх мојот луцифер) секогаш се приврзувам за животните и после вака мие криво кога ке се случи нешто (кога и да најдам маче дома прибирам ... :lol::inlove:
   
 8. nextredstyle

  nextredstyle Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  3.774
  Допаѓања:
  31.382
  Пол:
  Женски
  Моментално 5 мачиња и 8 кучиња.
   
  На poppie, CrazyGirl15, FreeMind и 2 други им се допаѓа ова.
 9. Osamena devojka

  Osamena devojka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2018
  Пораки:
  261
  Допаѓања:
  1.102
  Пол:
  Женски
  Mementalno 6 macinja
   
  На CrazyGirl15 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. нина122

  нина122 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2018
  Пораки:
  570
  Допаѓања:
  1.176
  Пол:
  Женски
  Мене ми дојде пред 1 саат хаска на врата.
  И дадов да јаде си легна си заспа на тераса на кревет.
  Би сакала да има некој што ја бара.
  Ама не знам како да и помогнам сега.
  Ми изгледа изгубено.
  А се гледа дека е дома чувана,чиста,бањата,ухранета.
  Што да направам во оваа ситуација не знам.
  Дајте ми совет.
   
 11. Svetoslava

  Svetoslava Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 март 2016
  Пораки:
  104
  Допаѓања:
  110
  Имам маче...... го пуштив да се прошета , како и секој ден ... но не ми се врати..... незнам дали некој го зема или можеби се омачило бидејќки му беше време ..... дали знае некој ако се врате за колку денови ???