babylove овошни кашички

Кое е вашето хоби?

Дискусија во 'Канта' започната од unlucky, 9 февруари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. unlucky

  unlucky Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 ноември 2010
  Пораки:
  192
  Допаѓања:
  73
  Здраво девојки

  Пред се да кажам дека барав ваква тема и не најдов, па ако има затворете ја оваа..
  Иначе многу ме интересира кое е вашето хоби? Што е тоа што ве исполнува.. Јас немам никакво хоби, па сакам да добијам некоја идеја, празен ми е животов, да најдам нешто што ме исполнуваа..
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.283
  Допаѓања:
  50.004
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.