Кое животно сте ?!?

Дискусија во 'Канта' започната од levely, 1 јули 2012.

 1. levely

  levely Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2011
  Пораки:
  913
  Допаѓања:
  897
  http://www.femina.mk/out/?id=41b8bec518 ... om%2Fen%2F

  Уште една интересна игра слична на оние :Кое јадење сте , од која плнета сте .....
  Само на оваа нема опис на вас како личност

  Јас сум си коњче :$

  Што сте вие? :rofl:

  инаку интересни се звуците
   
 2. bluegirl7

  bluegirl7 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2011
  Пораки:
  754
  Допаѓања:
  929
 3. NewYorker

  NewYorker Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2012
  Пораки:
  388
  Допаѓања:
  94
 4. erica

  erica Популарен член

  Се зачлени на:
  21 август 2011
  Пораки:
  1.311
  Допаѓања:
  2.037
  Пол:
  Женски