1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кое животно сте ?!?

Дискусија во 'Канта' започната од levely, 1 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. levely

  levely Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2011
  Пораки:
  912
  Допаѓања:
  900
  http://www.femina.mk/out/?id=41b8bec518 ... om%2Fen%2F

  Уште една интересна игра слична на оние :Кое јадење сте , од која плнета сте .....
  Само на оваа нема опис на вас како личност

  Јас сум си коњче :$

  Што сте вие? :rofl:

  инаку интересни се звуците
   
 2. bluegirl7

  bluegirl7 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2011
  Пораки:
  754
  Допаѓања:
  930
 3. NewYorker

  NewYorker Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2012
  Пораки:
  387
  Допаѓања:
  95
 4. erica

  erica Популарен член

  Се зачлени на:
  21 август 2011
  Пораки:
  1.312
  Допаѓања:
  2.037
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.