Козметички салони за масажа

Дискусија во 'Тело' започната од sanja.sani, 11 февруари 2013.

 1. sanja.sani

  sanja.sani Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2012
  Пораки:
  42
  Допаѓања:
  2
  Девојки кажете ми добар козметички салон во скопје за релакс масажа,меѓутоа да масираат и машки??? ми треба за дечко ми ,му треба добро опуштање :) прашував во неколку салони,но не работат со мажи... многу ви благодарам однапред ;)
   
 2. girl1985

  girl1985 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2010
  Пораки:
  1.635
  Допаѓања:
  2.115
  Јас порано редовно одев во салон за масажа Амон Ра во Ново Лисиче. Они работат медицинска масажа, не прават специјални масажи од типот на релакс, антицелулитна и слично. Масажите се одлични но треба редовно да се оди за да се види долготраен благодет. Масираат и мажи и имаат две посебни простории така да не мешаат мажи со жени.
  http://zk.com.mk/Pages/Amon-Ra/123277
   
  На coolgirl123 и sanja.sani им се допаѓа ова.
 3. leo-n-tina

  leo-n-tina Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  449
  Допаѓања:
  378
  Јас пред месец дена бев во Витасол солена соба ,требаше мм да оди му ја купив на поклон но неможеше па отидов јас,не е за кого е речено туку за кого е печено.
  Масираат и мажи и преубаво е те масираат долу легнат на сол како на плажа да си многу убаво беше .
   
  На ivani30 и sanja.sani им се допаѓа ова.
 4. ivani30

  ivani30 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 декември 2014
  Пораки:
  404
  Допаѓања:
  433
  Пол:
  Женски
  каде се наоѓа?
   
 5. Мариаа.

  Мариаа. Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2016
  Пораки:
  2.343
  Допаѓања:
  18.853
  Пол:
  Женски
  Салон во околина на Кисела Вода за масажа?