1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Козметички студија во Куманово

Дискусија во 'Канта' започната од a1997, 20 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. a1997

  a1997 Активен член

  Се зачлени на:
  20 август 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  ..............
   
 2. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.330
  Аууу Кумановке па не не` брукај дека не си чула некој чаршиски муабет :wasntme: кој добро чупа :wasntme: веѓи
   
 3. lunicka

  lunicka Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  3.576
  Допаѓања:
  95.323
  Пол:
  Женски
  Немам поим :D
   
 4. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
  Веке има слицна тема Каде одите на козметицки третмани и процитајте ги правилата за поставување на тема.
  Темата е заклуцена.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.