1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кои диети не се јојо а ефикасни се ?

Дискусија во 'Канта' започната од Бамби5, 1 февруари 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Бамби5

  Бамби5 Нов член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2016
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Ако моше некој да ми казе кои диети се најпрепорачани
  благодарам однапред :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.040
  Допаѓања:
  55.854
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.