1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кои мислења ги имам прочитано, а кои не?

Дискусија во 'За форумот' започната од bilkata, 11 јануари 2010.

 1. bilkata

  bilkata Администратор

  Се зачлени на:
  4 октомври 2008
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  1.679
   

  Прикачени фајлови:

  • unread-posts-2.png
   unread-posts-2.png
   Големина на фајлот:
   9,5 KB
   Прегледи:
   1.113
  • unread-posts.png
   unread-posts.png
   Големина на фајлот:
   14,4 KB
   Прегледи:
   1.094
  На MarchelineAmaru и TeddyS им се допаѓа ова.
 2. edna_malecka

  edna_malecka Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2018
  Пораки:
  3.892
  Допаѓања:
  14.689
  Пол:
  Женски
  Што било со темава во 2010? |(
   
 3. tinka-mace

  tinka-mace Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2013
  Пораки:
  3.451
  Допаѓања:
  16.463
  Од кај ја ископа жити се :D
   
  На Jana06, sunshinebabe, buba4e89 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 4. edna_malecka

  edna_malecka Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2018
  Пораки:
  3.892
  Допаѓања:
  14.689
  Пол:
  Женски
  Чепкав низ Феминче и ми искочи. :rofl:
   
  На sunshinebabe му/ѝ се допаѓа ова.