Кои сме ние?(Владимир Мегре)

Дискусија во 'Книги' започната од s.t.e.f.a.n.j.a, 19 февруари 2012.

 1. s.t.e.f.a.n.j.a

  s.t.e.f.a.n.j.a Нов член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2012
  Пораки:
  365
  Допаѓања:
  51
  Ова е една многу убава книга.На мене ми е мегу омилените ме интересира вие што милите за книгава а иначе во книгата се зборува за Анастасија која сака секој смејство да добие по 1 хектар земја.натака да не кажувам затоа што на тој што ке ја чита нема да му е интересна.
  Ваши впечатоци....
   
 2. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.896
  Убава книга јас ги имам прочитано сите излезени делови од Владимир Мегре