Кои спортови се за жената?

Дискусија во 'Спорт' започната од m.a.r.e, 22 јануари 2010.

 1. Modernistka

  Modernistka Активен член

  Се зачлени на:
  23 март 2018
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  8
  Пол:
  Женски
  Ракомет
  Одбојка
  Тенис
   
 2. Ketchup

  Ketchup Horn of the Deer Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  4.786
  Допаѓања:
  36.457
  Пол:
  Машки
  Сите, претпоставувам. :?:
   
 3. Independent Girl

  Independent Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2018
  Пораки:
  216
  Допаѓања:
  1.145
  Пол:
  Женски