1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кои таблетки се препорачуваат откатко тој свршил во тебе

Дискусија во 'Канта' започната од muckaaaaa, 27 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. muckaaaaa

  muckaaaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 април 2011
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Во случај партнерот да сврши во тебе .. кои таблетки се пијат против бременост.. во наредните 24,48,72 часа .. не треба рецепта за нив :?: и по колку пари се ?
   
 2. Zaljubena111

  Zaljubena111 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2010
  Пораки:
  2.085
  Допаѓања:
  1.647
  имаш веќе ваква тема http://forum.femina.mk/seks/apce-za-den-potoa-t1453/?hilit=Апче ден потоа
   
 3. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.894
  Не сакам да бидам груба, ама како што можеш да забележиш, сите теми ти се заклучуваат, зашто се дупли, а дупли теми нема основа да се отвараат. Бидејќи насловот ти значи прашање, не мораш во соодветните теми да пишеш, пиши во Сакам да прашам (конкретно тука можеш во Интимни прашања, проблеми и совети), па ке те насочиме да разгледаш туѓи искуства и мислења.
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.703
  Допаѓања:
  65.024
  Пол:
  Женски
  Аман девојче напна. Имаш многу теми. Побарај апче за ден потоа. Одат и без рецепта, се пијат во рок од 72 часа, ама за поголема ефикасност треба да се испие во рок од 48 часа. Најубаво е да се отиде кај гинеколог, па да ти даде рецепта, не епожелно на своја рака.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.