1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кои хороскопски знаци се најдобри во кревет

Дискусија во 'Канта' започната од GirlRunTheWorld, 15 јули 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. GirlRunTheWorld

  GirlRunTheWorld Активен член

  Се зачлени на:
  15 јули 2015
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  14
  Пол:
  Женски
  Што мислите за тоа? Дали тоа има врска и кои хороскопски знаци си одговараат?
  Најмногу имам читано дека шкорпиите биле кралевите што мислите вие? :$:emo:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.103
  Допаѓања:
  61.997
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.