1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Коктели

Дискусија во 'Канта' започната од _Catherine_, 13 февруари 2019.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. _Catherine_

  _Catherine_ Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2018
  Пораки:
  79
  Допаѓања:
  1.323
  Пол:
  Женски
  Еве една тема која не гледам дека ја има некаде во форумов.

  Оваа тема е за кој коктел ви е најубав,, дали правите домашни коктели и да постирате слики од коктелот што го правите и рецепт. :)
   
 2. CrazyOne

  CrazyOne Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 ноември 2010
  Пораки:
  1.926
  Допаѓања:
  17.873
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.