1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Колачи на судбината

Дискусија во 'Храна и пијалоци' започната од Pembe, 13 март 2017.

 1. Pembe

  Pembe Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 март 2017
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  9
  Пол:
  Женски
  Здраво девојки
  За една недела спремам забава дома. Се решив да направам колачи на судбината ( оние што кријат порака во себе ). Е сега рецептот е пронајден, начинот на подготовка, се... Проблемот е што незнам што да напишам во пораките, а да бидат малку забавни и интересни..
  Помош?
   
 2. Avery

  Avery Популарен член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2014
  Пораки:
  2.658
  Допаѓања:
  14.181
  Пол:
  Женски
  image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg
  Има многу идеи на интернет. Еве неколку, можеш да ги извадиш најинтересните.
   
  На joy1 му/ѝ се допаѓа ова.