Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Колекциите на Зухаир Мурад

Дискусија во 'Канта' започната од k.frosina, 30 август 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. k.frosina

  k.frosina Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 август 2015
  Пораки:
  2.377
  Допаѓања:
  21.983
  Пол:
  Женски
  Дали ви се допаѓаатколекциите на либанскиот дизајнер Зухаир Мурад ?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.217
  Допаѓања:
  57.033
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.