1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Колкава улога има големината на.. ? :)

Дискусија во 'Канта' започната од baguf4e, 7 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.028
  Допаѓања:
  6.361
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.