1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Колку ви значи Форумот Фемина?

Дискусија во 'Канта' започната од OzzyAngel, 18 јули 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. OzzyAngel

    OzzyAngel Популарен член

    Се зачлени на:
    17 март 2010
    Пораки:
    1.884
    Допаѓања:
    1.223
    Ми го пополнува времето, Фемина е за мене како најдобра другарка, го кажувам она што го мислам, ги споделувам тука проблемите, давам совети каде што можам, сите го почитуваат моето мислење, не ме познаваат, а на некој начин чувствувам блискост... Кога не сум на форумот, цело време пред мене излегуваат имињата и аватарите на најдрагите кориснички меѓу кои морам да ја издвојам ДАРКИ! Секаде ја има, секогаш со поткрепа на моето мислење, секогаш надополнувајќи ме... сакам кога сум почитувана, а овде некои стварно го прават тоа! Има толку мили ликови во овој форум без кои не можам да си го замислам денот! И имам уште многу да пишувам, но... ќе оставам место за вас! Повелете!
     
  2. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Најпрвин да ти кажам дека ми се допаѓа темава :) Форумот како форум не ми значи, ми значат девојките што секојдневно пишуваат и знаат да ми го разубават денот. Тие го прават форумот тоа што е - најубав!
     
  3. femina90

    femina90 Популарен член

    Се зачлени на:
    25 декември 2009
    Пораки:
    3.997
    Допаѓања:
    2.345
  4. skygirl

    skygirl Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 јуни 2010
    Пораки:
    575
    Допаѓања:
    153
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.