1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Колку ви значи Форумот Фемина?

Дискусија во 'Канта' започната од OzzyAngel, 18 јули 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.223
  Ми го пополнува времето, Фемина е за мене како најдобра другарка, го кажувам она што го мислам, ги споделувам тука проблемите, давам совети каде што можам, сите го почитуваат моето мислење, не ме познаваат, а на некој начин чувствувам блискост... Кога не сум на форумот, цело време пред мене излегуваат имињата и аватарите на најдрагите кориснички меѓу кои морам да ја издвојам ДАРКИ! Секаде ја има, секогаш со поткрепа на моето мислење, секогаш надополнувајќи ме... сакам кога сум почитувана, а овде некои стварно го прават тоа! Има толку мили ликови во овој форум без кои не можам да си го замислам денот! И имам уште многу да пишувам, но... ќе оставам место за вас! Повелете!
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Најпрвин да ти кажам дека ми се допаѓа темава :) Форумот како форум не ми значи, ми значат девојките што секојдневно пишуваат и знаат да ми го разубават денот. Тие го прават форумот тоа што е - најубав!
   
 3. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.346
 4. skygirl

  skygirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2010
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  153
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.