1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Колку време ви трае сексот?

Дискусија во 'Канта' започната од cookie19, 15 август 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. cookie19

  cookie19 Активен член

  Се зачлени на:
  15 август 2013
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  4
  Сеуште не сум искусна за ова, па ме интересира колку време ви трае добар секс :$
   
 2. Daydream

  Daydream Популарен член

  Се зачлени на:
  31 мај 2013
  Пораки:
  1.682
  Допаѓања:
  6.469
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.