Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Колку време е потребно да бидете заедно??

Дискусија во 'Канта' започната од theladyA, 16 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. theladyA

  theladyA Активен член

  Се зачлени на:
  14 септември 2012
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  2
  Што мислите колку време треба да бидете со дечкото па за да бидете доволно зрели да му се "Предадете" хаха незнаев како да кажам па ете :)
   
 2. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.376
  Допаѓања:
  1.100
  Пол:
  Женски
  Не постои пишано правило за одреден термин кога да се случи тоа. Одговорот е кога ќе бидеш подготвена, кога сама ќе посакаш, без напнувања и убедувања од негова страна.
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.191
  Допаѓања:
  56.953
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.