1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Колку време траеше најдолгиот секс

Дискусија во 'Канта' започната од problematicni, 18 септември 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. problematicni

  problematicni Активен член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2015
  Пораки:
  55
  Допаѓања:
  28
  Барав ваква тема не најдов. Синоќа со колешките се инатевме неможело секс подолг од еден саат. Ваши искуства? Мојот најдолг секс досега беше 2,5саати пола саат предигра и 2 саати секс.
   
 2. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.682
  Допаѓања:
  46.939
  So ne probavte za da se uverite dali mojt ili ne :D


  So viJagra ili bez:?:
   
  На Crna Dama, Dust, Bozica1980 и 3 други им се допаѓа ова.
 3. Crna Dama

  Crna Dama Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2015
  Пораки:
  2.792
  Допаѓања:
  21.842
  Пол:
  Женски
  Хахахахахаахха ај ме изнасмеа :rofl:
   
  На buba4e89 и Kukla994 им се допаѓа ова.
 4. alena19

  alena19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 март 2016
  Пораки:
  172
  Допаѓања:
  325
  Пол:
  Женски
  Хахахахахахахахах ај да си живааа
   
 5. problematicni

  problematicni Активен член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2015
  Пораки:
  55
  Допаѓања:
  28
 6. EminemsGirl

  EminemsGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 август 2016
  Пораки:
  315
  Допаѓања:
  1.163
  Пол:
  Женски
  Ц ц ц 2,5? Јас мислам дека е премногу. .. абе нема да можам да одам после :worried:
  1 саат да тоа ко лек за спавање ми доаѓа :P.
   
 7. problematicni

  problematicni Активен член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2015
  Пораки:
  55
  Допаѓања:
  28
  Pa za odenje maka nemav ama zatoa inav maka so kolenata. Haha
   
  На mcokolada му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  6.831
  Допаѓања:
  132.773
  Пол:
  Женски
  колку алкохол испи претходно?
   
  На Crna Dama, Tajnaotrovna, Kukla994 и 2 други им се допаѓа ова.
 9. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  12.922
  Допаѓања:
  75.469
  Пол:
  Женски
  И што е со темава? :^)
   
  На Bebulleee, fallenangel, Aleksandar1212 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 10. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.682
  Допаѓања:
  46.939
  Што сакаш да биде? :D
   
 11. problematicni

  problematicni Активен член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2015
  Пораки:
  55
  Допаѓања:
  28
  ne piev nisto ni jas ni on
   
 12. fallenangel

  fallenangel Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2010
  Пораки:
  2.150
  Допаѓања:
  16.149
  Не ми е верно, можно е да била некоја комбинација вијагра за него со шпанска мушичка за тебе, без тоа тешко толку долг секс.(waiting):x8-|
   
  На realGirl, Aleksandar1212, MilaP и 2 други им се допаѓа ова.
 13. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.464
  Допаѓања:
  7.831
  Пол:
  Женски
  Леле па вие шо се попаливте, сигурно немале онака грубо, туку се лапале додека тој само седел во неа и не мрдале многу.
  Само така можам да разберам дека сте имале толку долго, инаку нема шанси.
   
  На Bebulleee, *Amethyst*, H.VAGA и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 14. MilaP

  MilaP Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2015
  Пораки:
  2.150
  Допаѓања:
  53.143
  Пол:
  Женски
  Nareden pat na meko nesto kleci :!:
  Daj bre 2,5h ne veruvam.
  Posle odes kako nesto da ti butaat megu noze :rofl: :rofl: :rofl:


  Vo vrska so prasanjeto na temata ne znam,sigurno nema da gledam na cas.
   
  На Tajnaotrovna, ninja35, Dust и 4 други им се допаѓа ова.
 15. sagittarius989

  sagittarius989 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 ноември 2015
  Пораки:
  170
  Допаѓања:
  318
  Пол:
  Машки
  Бравос, ова 2,5 часа ако се пријави постојат шанси и за во гинис... :) како машко ќе кажам дека ајде ние машките колку толку темпираме се оди до некаде значи може да се одовлекува процесот на свршување али ипак ако има голема страст јок ми бејби ниту тоа не помага, ноо навистина бравос за партнерката односно женското, од мое лично искуство не се погодила некоја која издржала повеќе од 40 мин пентрација на едно место :) ...значи пак ќе речам БРАВОС :D
   
 16. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.579
  Пол:
  Женски
  Ти си за во Гинис:D Јас во мојот богат сексуален живот не сум имала секс кој траел повеќе од пола саат:lol:
   
  На EminemsGirl, realGirl, Petar80 и 3 други им се допаѓа ова.
 17. ALISA0000

  ALISA0000 Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 февруари 2014
  Пораки:
  13.447
  Допаѓања:
  149.657
  Ова е уаоооооооо
  е сега прашањетое со мажот или швалерот ова?
   
  На EminemsGirl, Tajnaotrovna, Petar80 и 4 други им се допаѓа ова.
 18. Xviuxy

  Xviuxy Активен член

  Се зачлени на:
  10 септември 2016
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  58
  Пол:
  Женски
  Хахаха и мене ова ме интересира, 100% швалерот
   
  На Tajnaotrovna, Aleksandar1212, realGirl и 3 други им се допаѓа ова.
 19. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.579
  Пол:
  Женски
  Абе со швалерот трае пократко сексот:D
   
  На mcokolada и Petar80 им се допаѓа ова.
 20. Xviuxy

  Xviuxy Активен член

  Се зачлени на:
  10 септември 2016
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  58
  Пол:
  Женски
  Па јас како читав, со мажот немало предигра, не ја ни чепкал, само стојко кога ќе му се кренел, тогаш :D:$:$ или има некоја нова верзија
   
  На Petar80 и baba Rada им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.