Колку години сакате да имате?

Дискусија во 'Канта' започната од nate.sweet-girl, 7 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. nate.sweet-girl

  nate.sweet-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2010
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  1
  Јас сакам да сум помала .. на пример 5 :) Нема да имам проблеми!
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.