Колку долго може да се издржи без секс?

Дискусија во 'Секс' започната од skorpija1992, 7 февруари 2010.

 1. Robson

  Robson Активен член

  Се зачлени на:
  2 април 2019
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  164
  Пол:
  Машки
  Скоро 11 месеци до сега.
   
  На tessie му/ѝ се допаѓа ова.