1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Колку е битна висината?

Дискусија во 'Канта' започната од The.Pink.Angel, 2 декември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. The.Pink.Angel

  The.Pink.Angel Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2012
  Пораки:
  497
  Допаѓања:
  132
  сакам да ве прашам дали би ви сметело машкото да е пониско од вас ? дали толку многу ви е важна висината ? п.с ако ја има темата канта бидејки јас неможев да најдам ваква слична тема :)
   
 2. newring86

  newring86 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  678
  Допаѓања:
  878
  Ако си го сакаш, па нека е и понизок :rofl:
   
 3. jovana03

  jovana03 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2013
  Пораки:
  1.729
  Допаѓања:
  6.530
  Пол:
  Женски
  Нема врска сум одела и со пониски од мене.Ако го сакаш сакај го таков каков што е ;)
   
 4. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.340
  Допаѓања:
  8.464
  Висината не би требало да биде пречка во една врска.
  Поголем дел од другарките имаат дечко на иста висина,ама дека обожаваат да носат штикли,секако се повисоки.Па не им смета :)
  Ако тебе ти е убаво со него,не се замарај за висина и ширина :D
   
 5. Daydream

  Daydream Популарен член

  Се зачлени на:
  31 мај 2013
  Пораки:
  1.675
  Допаѓања:
  6.374
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.