1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Колку е нормално една жена да качи килажа за време на бременост

Дискусија во 'Канта' започната од blessed.an, 21 јули 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. blessed.an

  blessed.an Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2016
  Пораки:
  2.585
  Допаѓања:
  12.057
  Пол:
  Женски
  Мислам дека ваква тема не најдов..Ако има слободно избришете ја..Колку вие качивте килца за време на бременоста..И после колку време се вративте во нормала..И дали зависи големината и тежината на плодот од тоа колку сме ние поправени..Јас сум само 4 кила поправена и дали е можно затоа да ми е помал плодот.. :*
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.