1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Колку имате браќа/сестри на фб?

Дискусија во 'Канта' започната од Elennaa, 2 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Elennaa

  Elennaa Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2011
  Пораки:
  4.161
  Допаѓања:
  14.170
  Пол:
  Женски
  Доколку темата е „глупа“ клуч :$

  Еве пр. јас пред некој ден го избришав фб, али имав 5 сестри.. :)
  Од кои една вистинска..
  Две од основно-најверни..
  Една од маало-најверна..
  И една така-така..
   
 2. musicgirl55

  musicgirl55 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 април 2011
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  56
  јас имам 10 :D од кои 3 најверни другарки
   
 3. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.470
  Допаѓања:
  147.003
  Темата не поттикнува дискусија,освен ако некој нема амбиција да ја стигне Есма и дружината.
  Благодарам.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.