Колку и дали верувате во натприродното ?

Дискусија во 'Канта' започната од manja666, 24 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. manja666

  manja666 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 септември 2011
  Пораки:
  1.039
  Допаѓања:
  17.438
  Епа вака сакам да ве прашам дали и колку верувате во натрпиродното?..ако верувате во што верувате, а што е она за кое неможете да сватите како мозат луѓето да веруваат. Епа повелете..
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.057
  Допаѓања:
  48.362
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.