Колку најмногу пати сте имале секс во еден ден?

Дискусија во 'Секс' започната од sirena4, 3 февруари 2012.

 1. sirena4

  sirena4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2011
  Пораки:
  59
  Допаѓања:
  23
  Пол:
  Женски
  незнам дали ја има веке оваа тема па затоа ја отворив... па споделете мислење, ваши доживувања, колку често имате секс во текот на еден ден? колку би сакале да имате?
  јас најмногу 2 пати досега.. ;)
   
  На filip.f10 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. DigY

  DigY Популарен член

  Се зачлени на:
  4 мај 2011
  Пораки:
  3.479
  Допаѓања:
  6.457
  колку пати најмногу сте се посексале во текот на еден ден ил

  аууууу , многу. не ми текнува точна бројка но дефинитивно некад и по цел ден сме лежеле у кревет и сме паузирале коа сме морале и сме јаделе у кревет, а најбитно сме се сексале упорно дур не држело сила :D :D
   
  На srci, sirena4 и diskretenbt им се допаѓа ова.
 3. diskretenbt

  diskretenbt Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  5
  колку пати најмногу сте се посексале во текот на еден ден ил

  јас 5 пати најмногу се истрошив до даска ама и мојата сопруга тогаш девојка не остана ништо подолу ја натерав да сврши исто толку пати :) :D :rofl:
   
 4. DigY

  DigY Популарен член

  Се зачлени на:
  4 мај 2011
  Пораки:
  3.479
  Допаѓања:
  6.457
  колку пати најмногу сте се посексале во текот на еден ден ил

  Сиренче абе не знам таков тип сум, а се заљубам и хормоните ми вриштат ко луди :D Моментално што ми се свиѓа еден тип абе душата можам да му ја извадам :D Дефинитивно би ти препорачала-Ако живеете одвоено, одете на викенд. Кога ке станете од спиење не му давај да оди до ниедно друго место освен до вц. Значи кафе, јадење, пиење се земи и тури до кревет. И нема стануење. Цел ден голи и цел ден у кревет. :D
   
  На tea20, Twinkles и liljanka9 им се допаѓа ова.
 5. sirena4

  sirena4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2011
  Пораки:
  59
  Допаѓања:
  23
  Пол:
  Женски
  колку пати најмногу сте се посексале во текот на еден ден ил

  DigY мила ама ме изнасмеа со коментаров :D :D :D :D се смеам сама како луда..фала ти на идејата па да ти казам живеевме одвоено бидејки тој работи во милано но ете ме запроси летово и сега сме заедно но секако тоа не ја исклучува идејата за викенд сами двајцата ;)
   
  На DigY му/ѝ се допаѓа ова.
 6. didisi

  didisi Популарен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  1.967
  Допаѓања:
  3.625
  три пати
   
 7. Agaryulnaer

  Agaryulnaer Активен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2012
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  1
  Аааа-у! Срам да ви е! Каква тема! :D
  Ако пребројам од станување до легнување (мислам, спиење :D ), рекордот ни е 5 или 6 пати. Не можам убаво да пребројам. А почнам - се деконцентрирам, страшна работа! :rofl:
   
 8. anastasijaki

  anastasijaki Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2011
  Пораки:
  4.232
  Допаѓања:
  29.836
  Пол:
  Женски
  7 пати за неполни 24 часа :tmi: што ни стана тогаш не знам :lol: тоа беше баш некаде на почетокот кога почнав со односи :$ сега 7 пати нема шанси, 2 пати и тоа некако ми е многу :lol: :rofl:
   
 9. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.318
  Мислам дека 4 пати беа, во рок од неколку часа.
  Ама, да бидеме реални четвртиот пат не е како првиот, што значи не е се до квантитет :)
   
 10. Inhume

  Inhume Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2011
  Пораки:
  361
  Допаѓања:
  242
  6 или 7 беа :lol: еднаш и никогаш веќе :rofl:
   
 11. aquarius34

  aquarius34 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 мај 2011
  Пораки:
  165
  Допаѓања:
  98
  4 пати, за 2-3 саати :( и тоа јас сѐ уште бев не искусна, а он таков напален, немал секс скоро цела година... :rofl: ме уби!
   
  На piksooki, Adi888, sirena4 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 12. sanjalica

  sanjalica Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 декември 2009
  Пораки:
  522
  Допаѓања:
  570
  5 пати, он не беше на работа, јас бев дома, па слободно време на претек :) :P
   
  На sirena4 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. crazyinlove19

  crazyinlove19 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  3.754
  Допаѓања:
  3.706
  3-4 пати во рок од неколку часа. Леле што убаво ме исцеди тогаш. :$ Ама како што сум ненаситна, и цел ден сексање убаво би ми дошло. :$
   
  На enijov и Legioner им се допаѓа ова.
 14. mia9184

  mia9184 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 април 2011
  Пораки:
  322
  Допаѓања:
  278
  Пол:
  Женски
  Рекорд ми е 7 пати , ама тоа многу одамна беше пред 8-9 години .
  Сега нема шанси за повеќе од 2 пати :)
  Не за џабе рекле младост лудост :P
   
 15. Shana

  Shana Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2011
  Пораки:
  794
  Допаѓања:
  1.497
 16. ines.h

  ines.h Популарен член

  Се зачлени на:
  23 август 2011
  Пораки:
  1.607
  Допаѓања:
  17.839
  3 пати- да можам и 6 :lol: би...
   
  На sirena4 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.050
  Допаѓања:
  48.314
  Пол:
  Женски
  5 пати. Не се имавме видено одамна, па во рок од неколку часа завршивме работа.
  Ех, младост-лудост. :rofl:
   
 18. EleMental

  EleMental Популарен член

  Се зачлени на:
  16 мај 2011
  Пораки:
  753
  Допаѓања:
  4.238
  Три пати, и немаше пауза претходно..

  It was one of those days, I guess..
   
 19. Dazzle

  Dazzle Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2012
  Пораки:
  308
  Допаѓања:
  1.025
 20. green.eyes

  green.eyes Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јули 2011
  Пораки:
  2.239
  Допаѓања:
  21.366