Колку најмногу пати сте имале секс во еден ден?

Дискусија во 'Секс' започната од sirena4, 3 февруари 2012.

 1. Summer16

  Summer16 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 декември 2018
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  1.334
  Пол:
  Женски
  3
   
  На makedon81 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Boneff

  Boneff Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2018
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  71
  Пол:
  Машки
  3 pati na den, so bivsata aufff bese odlicno 8)
   
  На Linaathequeen му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Alishan30

  Alishan30 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2018
  Пораки:
  2.535
  Допаѓања:
  75.837
  Пол:
  Женски
  1
   
  На gjoker4e, cresa-jagoda, Deni87 и 4 други им се допаѓа ова.
 4. Hellobeautiful

  Hellobeautiful Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2012
  Пораки:
  1.440
  Допаѓања:
  10.165
  Пол:
  Женски
  2 пати во рок од саат време :D
   
  На Boneff му/ѝ се допаѓа ова.
 5. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  14.708
  Допаѓања:
  139.829
  прашав понапред на темата, ама никој не ми одговори.
  Како рачунате 'колку пати' ?
  По тоа, колку пати тој ќе доживее оргазам, или колку пати вие ќе доживеете оргазам?
   
  На buba4e89, gjoker4e, Mr. Right и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 6. NarCis@

  NarCis@ Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2018
  Пораки:
  3.395
  Допаѓања:
  71.318
  Пол:
  Женски
  Како бе Вајлд вакви прашања? Пола се рачуна ако не доживееш оргазам. Ако е двапати без, значи еднаш си имала однос. Ако имаш однос еднаш без и еднаш со оргазам, значи еден и пол пат.

  #вишаматематика :rofl:
   
  На Feminka192, cresa-jagoda, lovestoneddd и 5 други им се допаѓа ова.
 7. Mr. Right

  Mr. Right Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  2.038
  Допаѓања:
  71.238
  Пол:
  Машки
  Ај два-три пати, ама 9? Што прајте и како успевате?
  #прашањакоимемачат
   
  На Lunadeeztac, Abeja, gjoker4e и 7 други им се допаѓа ова.
 8. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  14.708
  Допаѓања:
  139.829
  Не бе симпл е.
  Еднаш свршувам- една паритја, два пати-две итн

  Воопшто не го змема во предвид тоа, тој колку пати свршил :makeup:

  :D
   
  На gjoker4e и NarCis@ им се допаѓа ова.
 9. Ма.нев

  Ма.нев Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2019
  Пораки:
  780
  Допаѓања:
  1.207
  Пол:
  Машки
  Зар повеќе од 3 пати би можел некој да издржи?
  Гледам и такви коментари погоре, па ме зачуди...
  Алал да ви е.
   
  На marchi-cool му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Nina_Wells

  Nina_Wells Активен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2017
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Женски
  Vaka znaci... Pred 10-11 god. so togasniot decko denes mm za 2 saati max 7 pati. Jas ni ednas ili dali ednas ke svrsev a toj bez problem. Sexot traese po 15-20 min maximum. E sega, vo megjuvreme se najdov vo sex sema so afroamerikanec, so nego 1 na den ama posle cinot svrsuvav i bev mokra i ligava megju noze celi 3 dena. Taka da znaete, ne e do toa kolku pati tuku kolku kvaliteten e sexot
   
  На marchi-cool, makedon81 и kirilovbe им се допаѓа ова.
 11. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  9.091
  Допаѓања:
  47.137
  Како мислиш ме знаеш кога е крај на партија секс? Зарем после завршување на партијата лежиш во кревет и се чудиш дали уште трае?
  Се знае кога завршува партија секс, кога ќе застанат и двајцата. Дали јас 8 пати сум свршила за тоа време, а тој еднаш, или обратно, партијата завршила. И никој да не свршил, чим сме застанале и не правиме ништо што личи на секс, уште ли трае?
   
  На Soprugot, Rebecca_R и Animali им се допаѓа ова.
 12. Heartagram

  Heartagram Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2018
  Пораки:
  781
  Допаѓања:
  8.749
  Пол:
  Машки
  Можеби додека лежи, во главата уште сексот трае. :lol:
   
  На Soprugot му/ѝ се допаѓа ова.
 13. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  9.091
  Допаѓања:
  47.137
  Да се замислуваше секс и ти ќе можеше да се пофалиш дека си ебел :D
   
  На ALISA0000, Abeja и Jessnow им се допаѓа ова.
 14. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  14.708
  Допаѓања:
  139.829
  Бооо ама го изврте муабетот.. пак..
  Алал да ти е. Експерт си за вадење муабет од контекст.
   
  На buba4e89 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Heartagram

  Heartagram Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2018
  Пораки:
  781
  Допаѓања:
  8.749
  Пол:
  Машки
  I know what you mean..
   
 16. Ма.нев

  Ма.нев Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2019
  Пораки:
  780
  Допаѓања:
  1.207
  Пол:
  Машки
  Каква е оваа шема?
   
 17. Nina_Wells

  Nina_Wells Активен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2017
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Женски
  Sema za sva vremena
   
 18. Ма.нев

  Ма.нев Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2019
  Пораки:
  780
  Допаѓања:
  1.207
  Пол:
  Машки
  Објасни подетално. Можеби и јас, а и некој друг тука ќе има шема со Афроамериканец/ка па да знаеме како да постапиме и реагираме. :)
   
 19. Nina_Wells

  Nina_Wells Активен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2017
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Женски
  Некои работи колку и да се обидуваш не можеш да ги објасниш. Затоа ве оставам секој со својата имагинација...
   
  На Jessnow му/ѝ се допаѓа ова.
 20. truffles

  truffles Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2017
  Пораки:
  136
  Допаѓања:
  215
  Пол:
  Женски
  А зошто афроамериканец кога може да биде само африканец?

  Или има некоја перцептивна разлика мегу афроамериканец и африканец? Физичка, интелектуална, или монетарна?
   
  Последна измена од модератор: 23 февруари 2019
  На Abeja и Jessnow им се допаѓа ова.