Колку најмногу пати сте имале секс во еден ден?

Дискусија во 'Секс' започната од sirena4, 3 февруари 2012.

 1. Ма.нев

  Ма.нев Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2019
  Пораки:
  780
  Допаѓања:
  1.207
  Пол:
  Машки
  Не произлезе од мене Афроамериканец, туку од девојката горе што ја спомна целата ситуација.
   
 2. Dentina

  Dentina Популарен член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  1.235
  Допаѓања:
  12.867
  Да се умешам во штипки. Постои разлика извесна физичка. Не можам да ја дефинирам ама веројатно има влијание генерациското мешање со белите и жолтите американци. Знам дека звучи расистички ама не ми е тоа намерата. Можам да препознаам некои финеси по кои се разликуваат. Исто како што има разлика меѓу нордијци и јужно европејци на пример. За големините не знам:D
   
  На LoneWolfGuy и DAngel им се допаѓа ова.
 3. Nina_Wells

  Nina_Wells Активен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2017
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Женски
  Хм... не знам баш за физичка разлика (освен во облеката). Додека живеев во USA, имав прилика да сретнам и Афроамериканците и Африканци. Разликата е очигледна уште на прв поглед. Она YO BRO, ги издава од далеку и веднаш се знае кој е што :D:D
   
 4. Lizzie

  Lizzie Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јули 2016
  Пораки:
  213
  Допаѓања:
  496
  Пол:
  Женски
  Najnogu u eden den sum imala 4 pati seks
   
  На Biny, Deni87 и Ма.нев им се допаѓа ова.
 5. Dreamgirl90

  Dreamgirl90 Активен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2019
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  28
  Пол:
  Женски
  6 pati vo 24 saati
   
  На sagittarius989, Biny, Desi1991k и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 6. Notorious-B

  Notorious-B Активен член

  Се зачлени на:
  17 март 2019
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  72
  Пол:
  Машки
 7. Jordanco Smart

  Jordanco Smart Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 мај 2018
  Пораки:
  99
  Допаѓања:
  166
  Пол:
  Машки
  4 пати во 2 часа
   
 8. MarijanaKolevska

  MarijanaKolevska Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2019
  Пораки:
  124
  Допаѓања:
  264
  Пол:
  Женски
  mislam 6 pati izdrza on:)
   
  На diskreten32 и Didi22 им се допаѓа ова.
 9. Ilajla666

  Ilajla666 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2019
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  852
 10. Mollami

  Mollami Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2019
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  226
  Пол:
  Женски
  5-6 pati dur ne presusam haha
   
 11. MrenaRiba

  MrenaRiba Популарен член

  Се зачлени на:
  28 декември 2013
  Пораки:
  104
  Допаѓања:
  418
  4 пати
   
  На makedon81 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. twilight123

  twilight123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 март 2012
  Пораки:
  559
  Допаѓања:
  468
  Пол:
  Женски
  2
   
  На makedon81 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Sejfullai

  Sejfullai Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2019
  Пораки:
  816
  Допаѓања:
  12.428
  Пол:
  Женски
  5
   
  На LoneWolfGuy, Pabi19 и makedon81 им се допаѓа ова.
 14. marija305

  marija305 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 декември 2014
  Пораки:
  564
  Допаѓања:
  4.847
  Пол:
  Женски
  5:wasntme:
   
  На Tokyo. му/ѝ се допаѓа ова.
 15. MarianaBT

  MarianaBT Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2013
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  455
  8
   
  На MarkoNik, piksooki и makarov им се допаѓа ова.
 16. BlackLady24

  BlackLady24 Активен член

  Се зачлени на:
  15 јули 2018
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  52
  Пол:
  Женски
  3 пати во еден ден
   
  На Pabi19 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. LoneWolfGuy

  LoneWolfGuy Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 август 2017
  Пораки:
  396
  Допаѓања:
  666
  Пол:
  Машки

  Остај тоа туку на темава што ќе кажеш?
   
 18. Linaathequeen

  Linaathequeen Активен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2019
  Пораки:
  137
  Допаѓања:
  67
  Пол:
  Женски
  Ednas sum nemala poveke rundi deka ne koristam kondom i me plasi predsemena iako sekad svrsuva nadvor otkako go zadovoluvam oralno si svrsuva
   
  На Sandybeach и LoneWolfGuy им се допаѓа ова.
 19. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.445
  Допаѓања:
  9.336
  Пол:
  Женски
  Машала:D:D8)
   
  На LoneWolfGuy и Linaathequeen им се допаѓа ова.
 20. Linaathequeen

  Linaathequeen Активен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2019
  Пораки:
  137
  Допаѓања:
  67
  Пол:
  Женски
  So ubavo
   
  На MarianaBT, LoneWolfGuy и piksooki им се допаѓа ова.