Колку најмногу пати сте имале секс во еден ден?

Дискусија во 'Секс' започната од sirena4, 3 февруари 2012.

 1. MarianaBT

  MarianaBT Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2013
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  455
  Се случувало .. сега не :$:( .. ви посакувам исто или доволно ! :)
   
  На Hristov и Linaathequeen им се допаѓа ова.
 2. Linaathequeen

  Linaathequeen Активен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2019
  Пораки:
  137
  Допаѓања:
  67
  Пол:
  Женски
  Ako se sluci haha
   
  На Hristov му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Ciel

  Ciel Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2019
  Пораки:
  360
  Допаѓања:
  1.906
  Пол:
  Женски
  5 саати без пауза :drunk:
   
  На Кавалер, mileystar, piksooki и 7 други им се допаѓа ова.
 4. SugarHoney

  SugarHoney Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2019
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  364
  Пол:
  Женски
  3 пати
   
  На rromanticen, Romancer и the drummer им се допаѓа ова.
 5. Vladek

  Vladek Активен член

  Се зачлени на:
  25 септември 2019
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  5
  Пол:
  Машки
  Sedum pati,sakam da povtoram pak
   
 6. annanaa

  annanaa Нов член

  Се зачлени на:
  8 септември 2019
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  24
  Пол:
  Женски
  ednas skoro 24 casa ne izlegovme od doma i celo vreme goli pa nasekade legnuvavme, i za celo vreme, svrsiv 8 ili 9 pati, bese fenomenalno iskustvo so predigri i hard sex
   
  На rromanticen, makedon81, cresa-jagoda и 6 други им се допаѓа ова.
 7. Ваљдрин.

  Ваљдрин. Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 декември 2017
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  208
  Пол:
  Машки
 8. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  3.942
  Допаѓања:
  45.369
  Колку многу :P
  Shummm a :P
   
 9. Ваљдрин.

  Ваљдрин. Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 декември 2017
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  208
  Пол:
  Машки
  Мк: Па неколку пати, да не се фатиме за бројки, сексот се мери по квалитет не по квантитет хохохо 8-|
  Shq: Disa herë, gjashtë, shtatë herë haha:rofl:
   
  На Kukla994 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. marchi-cool

  marchi-cool Популарен член

  Се зачлени на:
  23 април 2017
  Пораки:
  5.300
  Допаѓања:
  10.651
  Пол:
  Женски
  А има тема колку најмалку сте имале?? :$
   
  На Кавалер, beauty&beast и LoneWolfGuy им се допаѓа ова.
 11. invisible23

  invisible23 Активен член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2019
  Пораки:
  55
  Допаѓања:
  123
  Пол:
  Машки
  Kolku sakas :rofl::rofl::rofl:
   
  На Ваљдрин. му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Dark_Lady997

  Dark_Lady997 Активен член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2019
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  16
  Пол:
  Женски
  4 пати
   
  На Компир Манџа и beauty&beast им се допаѓа ова.
 13. twilight123

  twilight123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 март 2012
  Пораки:
  559
  Допаѓања:
  468
  Пол:
  Женски
  dva pati vo den
   
  На beauty&beast му/ѝ се допаѓа ова.
 14. rromanticen

  rromanticen Нов член

  Се зачлени на:
  13 август 2019
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Машки
  3 pati sum svrsil najmnogu,i poveke ne veruvam deka masko bi svrsil,(moe mislenje)]:)
   
 15. makedon81

  makedon81 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2019
  Пораки:
  290
  Допаѓања:
  429
  Пол:
  Машки
  Vo eden den???
  Pa slab si bil ti;) . nekoj edno po drugo tri pati svrsuva :D
   
 16. rromanticen

  rromanticen Нов член

  Се зачлени на:
  13 август 2019
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Машки
  eden po drug.Ne cel den;) nemam e...o cel den:!:.
   
  На piksooki му/ѝ се допаѓа ова.
 17. me again

  me again Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 октомври 2018
  Пораки:
  131
  Допаѓања:
  253
  Пол:
  Машки
  3 do 4 pati (vo tekot na eden den )
   
 18. rromanticen

  rromanticen Нов член

  Се зачлени на:
  13 август 2019
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Машки
  mnogu dobro iskustvo ste doziveale,sepak mnogu ste izdrzliva i ste uzivale vo s....t so 8-9 pati sto ste svrsile,bas mi se svigaat vakvi iskreni devojki
   
 19. lovestoneddd

  lovestoneddd Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2018
  Пораки:
  3.656
  Допаѓања:
  35.172
  Пол:
  Женски
  Неш јебат.
   
  На Emy867, mula, KateKane и 7 други им се допаѓа ова.
 20. Alisa22

  Alisa22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2017
  Пораки:
  1.655
  Допаѓања:
  9.448
  Пол:
  Женски
  Не збори така глеаш колку е романтичен ,само у секс темиве пишува. :D
   
  На KateKane, Роберт 7, John Snow и 2 други им се допаѓа ова.