Колку најмногу пати сте имале секс во еден ден?

Дискусија во 'Секс' започната од sirena4, 3 февруари 2012.

 1. Fallen.Angel

  Fallen.Angel Популарен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2014
  Пораки:
  2.344
  Допаѓања:
  6.290
  Имавме повеќе од еден месец секој ден..Почна да ми здосадува :D
  Имаше денови по 2 пати, и еднаш 3 пати ама едвај издржував многу ми беше.. Не траеше кратко ..
   
  На SugarHoney, edna_malecka, Šaim-se и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. Hugh

  Hugh Активен член

  Се зачлени на:
  3 декември 2019
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  110
  Пол:
  Машки
  10 , кршам рекорди, хух ?
   
  На Desi1991k и Linaathequeen им се допаѓа ова.
 3. Stark

  Stark Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  2.346
  Допаѓања:
  5.657
  Пол:
  Машки

  10 пати... напред-назад 10 пати или како броеше? :P
   
  На fana и Linaathequeen им се допаѓа ова.
 4. Hugh

  Hugh Активен член

  Се зачлени на:
  3 декември 2019
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  110
  Пол:
  Машки

  10 пати сум ејакулирал... така сум броел.
   
 5. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  17.257
  Допаѓања:
  157.251
  И шо ако имаш 10 пати по 3 минути секс?
  Девојките дали ви свршуваат е прашање кое е вредно да се постави, а не дали вие сте ејакулирале 10 пати.
   
  На busybee, Izaabella, Marina*F и 11 други им се допаѓа ова.
 6. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.962
  Допаѓања:
  50.008
  Пол:
  Машки
  Доста сеа не им ја нарушувај самодовербата, нема да се фалат веќе :worried:
   
  На Emy867 и WildMk им се допаѓа ова.
 7. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  17.257
  Допаѓања:
  157.251
  нека одат нека мочаат!
  Искривени вредности, детски стандарди за мерење 'успех'.
   
  На Annath, mula, Роберт 7 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.962
  Допаѓања:
  50.008
  Пол:
  Машки
  Може една пенетрација се рачуна за секс, па така дошло до бројкава:wasntme:
   
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 9. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  17.257
  Допаѓања:
  157.251
  Одамна го поставив прашањево на темава:
  Дали се рачуна колку пати, по тоа колку пати јас сум свршила, или колку пати тој свршил.
  Ми рекоа дека се броело според тоа колку пати мажот ејакулирал..
  И после, оти 70% од жените никогаш нема да доживеат оргазам...
  Е оти де!?
   
  На Annath и John Snow им се допаѓа ова.
 10. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.962
  Допаѓања:
  50.008
  Пол:
  Машки
  Мене у принцип не ми е јасна оваа работа и никогаш не сум ги сфаќал тие фалбаџии. И врапчињата на гранка знаат дека 99% се неточни ама ај
   
 11. MileAche

  MileAche Активен член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2020
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Машки
 12. edna_malecka

  edna_malecka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2018
  Пораки:
  1.498
  Допаѓања:
  4.903
  Пол:
  Женски
  4
   
  На SugarHoney и Vlaad им се допаѓа ова.
 13. SugarHoney

  SugarHoney Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2019
  Пораки:
  274
  Допаѓања:
  742
  Пол:
  Женски
  Го срушивме рекордот. 6 пати за 24 часа. :rofl:
   
  На busybee, Izaabella, Vlaad и 2 други им се допаѓа ова.
 14. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  3.051
  Допаѓања:
  56.032
  Неколку пати. Но првиот пат (во текот на еден ден) ми е обично најубав. Понатаму се уморувам малку :)
   
 15. Jordanco Smart

  Jordanco Smart Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 мај 2018
  Пораки:
  115
  Допаѓања:
  203
  Пол:
  Машки
  Пет пати за 3 часа :D
   
 16. Izaabella

  Izaabella Популарен член

  Се зачлени на:
  13 декември 2010
  Пораки:
  953
  Допаѓања:
  2.858
  Пол:
  Женски
  Многу ми се свиѓа напишаново!
  Увек коа праам муабет со другарки, ми набацуваат некои сулуди цифри. На пример 3 пати за саат време?!
  Сите имаат дечковци најебачи, а не се погледнале себе, своите желби и задоволства.
  И не ми се рачуна по тоа колку пати имало пенетрација, или по тоа колку пати он свршил. Може да сврши и со орален, па тоа не го рачунаме као секс нели?
  Конкретно јас, три пати сум имала највише у рок од 24 саата. Али ќе рачунам два, пошто само првите два пати си го достигнав својот ‘врв’.
  Третиот пат више бев делумно напета, изморена и нејќам да се форсирам да праам нешо што ќе резултира само со еднострано ‘празнење’. У такви случаеви ми е океј орален, пошо знам дека колку и сакам да свршам, телото едноставно нема да ми соработува, пошо мозокот ми е 100 на саат од шо едвај чекам да се заврши.
   
  На Hristov и WildMk им се допаѓа ова.