Колку најмногу пати сте имале секс во еден ден?

Дискусија во 'Секс' започната од sirena4, 3 февруари 2012.

 1. marijastojanoska

  marijastojanoska Активен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2012
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  2
  9 пати
   
  На sirena4 и Legioner им се допаѓа ова.
 2. Legioner

  Legioner Активен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2012
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  1
  najmnogu 4 pati :)
   
 3. kallias

  kallias Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  3.782
  Допаѓања:
  6.970
  Досега најмногу 4 пати сум имала секс во еден ден со мојот партнер и сегашен маж :D
   
 4. bumbuleya

  bumbuleya Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2012
  Пораки:
  259
  Допаѓања:
  105
 5. koritsaki

  koritsaki Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  14.024
  Допаѓања:
  77.552
  Пол:
  Женски
 6. DiPi

  DiPi Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јули 2011
  Пораки:
  249
  Допаѓања:
  29
  3-4 пати не сум баш сигурна :D
   
 7. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.909
  3 или 4 , не се сеќавам :tmi: :D
   
 8. malata1992

  malata1992 Активен член

  Се зачлени на:
  6 април 2012
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  2
  еднаш до сега имавме 8 пати ама не беше тоа тоа ме разбирате еднаш,два пати,три пати па и четири ама после не е тоа тоа...
   
 9. AlicaInWonderland

  AlicaInWonderland Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  3.421
  Допаѓања:
  9.204
  Не е поентата во квантитет, него квалитет :)
   
  На tessie, thelittle17 и cigarce им се допаѓа ова.
 10. cigarce

  cigarce Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2011
  Пораки:
  1.396
  Допаѓања:
  3.865
  Пол:
  Женски
  2 пати :$
   
 11. flowergarden

  flowergarden Популарен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2011
  Пораки:
  1.261
  Допаѓања:
  399
 12. Darkho

  Darkho Активен член

  Се зачлени на:
  12 април 2012
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  3 Пати
   
 13. thelittle17

  thelittle17 Популарен член

  Се зачлени на:
  31 август 2010
  Пораки:
  2.798
  Допаѓања:
  5.415
  Пол:
  Женски
 14. betty-boop-bt

  betty-boop-bt Активен член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2011
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  4
  8 pati ama...posle toa nozete ne mi odea :)
   
 15. senjorita.lombardi

  senjorita.lombardi Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2011
  Пораки:
  1.207
  Допаѓања:
  754
 16. zaljubena69

  zaljubena69 Активен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Рекордот со моето пуленче е 13 пати..и бешее прекрасноооооо :D :D :P :sweat:
   
 17. Lacrimosa

  Lacrimosa Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2010
  Пораки:
  1.833
  Допаѓања:
  2.903
  Пол:
  Женски
  13 пати и не верувам дека е прекрасно.
  Најмногу до 5 пати, и тоа е многу. Се друго е исфорсирано. Со сила, колку да се постигне некој рекорд.
   
  На marama и kravce им се допаѓа ова.
 18. Tannaa13

  Tannaa13 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2011
  Пораки:
  115
  Допаѓања:
  36
 19. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.777
  Дечки, 5 пати и тоа онака здраво, шо се вика со сите салтанати, не само quicky, и си ги собираш нозете после на крајот од денот ко у вицот, цревата да не ти паднат, не зезајте за повеќе, много је куме :D

  Мада, слатка болка е, ептен слатка, да признаам.

  Ма што зборам, топ е! Маратоништа по цели деној, ах! И после се мачкаш, се миеш, пржи и смотано се смееш, ко да те удрил некој со америчка палачинка по образ :D

  Ама уште подобар е моментот кога ќе ти рече - ме боли, не можам веќе, ни порнич не ми се пушта :emo:
   
 20. Vikica.cuci

  Vikica.cuci Популарен член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2011
  Пораки:
  1.520
  Допаѓања:
  3.283
  Пол:
  Женски
  Мене рекордо ми е 4 пати и беше прекрасно :inlove: летово ќе се потрудиме да го срушиме рекордо од лани :lol: